Ömür Boyu VDS almak (90mbps)

mahqum17

Üye
20 Şub 2016
200
0
MARS
Dostum arkadaşlarımda vds var onlar programda bırakabiliyor bunun ne farkı var?

Hocam dediğim gibi sadece tarayıcı olarak çalışıyor.exe veya setup mümkün değil.Ücretsiz bi vds alıyorsunuz.Her beklentinizi karşılaması mümkün değil.Sadece hızlı ve sistem özellikleri bakımından iyi

Hll qnq

Uzman üye
17 May 2016
1,399
2
Proğramdan çıkınca server kapanıyor, tarayıcı sürekli açık kalmıyor. Açtıgım sekme tekrar girdigimde kanmış yeniden acman lazım.
Rabbit in aynısı.
Pek bir işe yaramaz.

King Kong

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
2,392
10
Dostum Çok Sağol Şu Sıralar İndirme Hızım 2mbps Ve Bununla 1GB'lık Dosya İndirdim Hemen 10 Dakikada... Ve Attım Bilgisayarıma...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.