Önemli

PowerMonster

Yeni üye
7 Ağu 2015
27
0
İyi Günler Arkadaşlar;
Bu işte acemiyim, Forumda dolaşıyorum birçok farklı yararlı bilgi var fakat bu işlerin içinde olmadığım için cogunu anlayamıyorum. Benimle aynı durumda birçok insan vardır ve buna eminim.
Admin e ve sizler için bir fikrim var. Skype veya başka bir yayın yapılabilecek yerden bu konulardan iyi anlayan kişiler canlı yayın yapıp anlatarak ben ve benım gibi aydınlatsa bir nevi eğitim sorusu olan sorsa ve hersey daha acıklayıcı daha ıyı anlasılmıs olsa daha iyi olmazmı?
Bu konuda desteklerinizi ve fikirlerinizi bekliyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.