Önerdiğiniz Hacker Filmleri/dizileri

Reomg

Üye
1 Haz 2023
206
35
arkadaşlar merhabalar. güzel bir film veya dizi arıyorum. konusu hackerların olduğu tarz olursa sevinirim.

'Herodot

Asistan Moderatör
30 Eyl 2017
423
276
Kuvâ-yi Milliye
Selamlar;

• Blackhat (2015) - Uluslararası bir suçlu ağına karşı savaşan bir hacker'ın hikayesini anlatan aksiyon dolu bir film.
  • Live Free or Die Hard (2007) - John McClane'in, bir terörist hacker grubuyla mücadelesini konu alan serinin dördüncü filmi.
  • Untraceable (2008) - Bir FBI ajanının, bir internet suçlusuyla mücadelesini anlatan gerilim dolu bir film.
  • Cypher (2002) - Gizemli bir şirket için çalışan bir adamın, aslında kim olduğunu ve ne için çalıştığını keşfetmeye çalışmasını konu alan bir gerilim filmi.
  • Who Am I çok iyidir.

Dizi olarak tabiki MR. ROBOT

Bunları incelemenizi öneriyorum

Reomg

Üye
1 Haz 2023
206
35
Selamlar;

• Blackhat (2015) - Uluslararası bir suçlu ağına karşı savaşan bir hacker'ın hikayesini anlatan aksiyon dolu bir film.
  • Live Free or Die Hard (2007) - John McClane'in, bir terörist hacker grubuyla mücadelesini konu alan serinin dördüncü filmi.
  • Untraceable (2008) - Bir FBI ajanının, bir internet suçlusuyla mücadelesini anlatan gerilim dolu bir film.
  • Cypher (2002) - Gizemli bir şirket için çalışan bir adamın, aslında kim olduğunu ve ne için çalıştığını keşfetmeye çalışmasını konu alan bir gerilim filmi.
  • Who Am I çok iyidir.

dizi olarak önerdiğiniz mr.robot konusu nedir peki neyi anlatıyor acaba

ATE$

Moderasyon Ekibi Çaylak
9 Kas 2021
340
149
Siber Şubede geziyor.
Selamlar;

• Who Am I çok iyidir.

Benim önerilerimden birisi Who Am I

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.