Önerebileceğim bir siber güvenlik kursu

ibg234

Katılımcı Üye
26 Ocak 2023
524
103
Bu kursla ilgili soruları cevaplıyacagim
Egtimenin hikayesi nedir?
Egtimen küçük yaşta yazılma başlamış daha sonra bazı yaşanmışlar sonucu hack e yönelmiş egtimen illegal hatalar yapmış vaktinin düşünmeye bol olduğu zaman düşünceleri mert hocayı iyi ve binlerce insana eğtim vermeye yöneltmiş şu anda mert hoc profesyonel hacker eğtimeni yıllar geçmesine rağmen bu işi meslek olarak görüyor ama hobi olarak yapıyor
Bu kurs beni hacker yaparmi?
Hayır
Unutmayın bu bu kurs ile sadece çok güzel temeliniz olur hackerlik işi yıllar alir ayrica udemy kursları sizi en kötü orta seviyeye kadar getirrir sonrasıni siz kendiniz araştırırsanız
Ya kursu anlamazsam?
Merak etmeyin kursu anlarsınız ilk başta egtimen mantığını anlatıyor ayrıca ilk 3-4 dersi izleyin geçin ben sonra size bunların ne olduğunu açıklicam diyor egtimen
Son öneriler
1- kurs videosunu izlemden önce boş olan bir odaya gidip sesi son seviye açıp dersi iyi dinleyin
2- ders bittikten 30 dakika veya 1 saat sonra kali linuxu açıp kendikedinizde ogrendiklerinizi anlatın hem eğlenceli olur hem sıkılmazsıniz
Temel linux eğtimini bir kez izleyin ondan sonra olan bilgi toplama ve diğer kategorileri öğrenene kadar izleyin
İnşallah faydam olur hepinize iyi günler

reqz

Üye
26 Ağu 2023
61
27
Software
Bu kursla ilgili soruları cevaplıyacagim
Egtimenin hikayesi nedir?
Egtimen küçük yaşta yazılma başlamış daha sonra bazı yaşanmışlar sonucu hack e yönelmiş egtimen illegal hatalar yapmış vaktinin düşünmeye bol olduğu zaman düşünceleri mert hocayı iyi ve binlerce insana eğtim vermeye yöneltmiş şu anda mert hoc profesyonel hacker eğtimeni yıllar geçmesine rağmen bu işi meslek olarak görüyor ama hobi olarak yapıyor
Bu kurs beni hacker yaparmi?
Hayır
Unutmayın bu bu kurs ile sadece çok güzel temeliniz olur hackerlik işi yıllar alir ayrica udemy kursları sizi en kötü orta seviyeye kadar getirrir sonrasıni siz kendiniz araştırırsanız
Ya kursu anlamazsam?
Merak etmeyin kursu anlarsınız ilk başta egtimen mantığını anlatıyor ayrıca ilk 3-4 dersi izleyin geçin ben sonra size bunların ne olduğunu açıklicam diyor egtimen
Son öneriler
1- kurs videosunu izlemden önce boş olan bir odaya gidip sesi son seviye açıp dersi iyi dinleyin
2- ders bittikten 30 dakika veya 1 saat sonra kali linuxu açıp kendikedinizde ogrendiklerinizi anlatın hem eğlenceli olur hem sıkılmazsıniz
Temel linux eğtimini bir kez izleyin ondan sonra olan bilgi toplama ve diğer kategorileri öğrenene kadar izleyin
İnşallah faydam olur hepinize iyi günler
yararlı bilgi olmuş

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.