Çözüldü Önerebileceğiniz Vpnler

emirhan0323

Yeni üye
1 Eki 2017
24
0
Arkadaslar ip mac vs. Bilgisayar intarnet bilgilerini en iyi gizleyebilen ve hızıda iyi olan vpn'ler var mı varsa hangisini önerirsiniz?

Moderatör tarafında düzenlendi:
13 Ocak 2019
93
0
Elite proxyde mac,ip adres vs kolay bulunur mu

pek sanmiyorum ama kişinin bilgisi iyi ise o proxy i kullanan ip ve mac adreslerini kontrol edebilir fazla kolay değil proxy den reel ip çıkarma ama sen o proxy i kullanınca senin ip adresinde proxy e düşüyor ve başkası kullaniyor diye bilyiorum köprü gibi düşün :) sen geçiyorsun ayak izin kaliyor başkası geçiyor ayak izine basiyor ve onun ayak izi kaliyor böyle düşünebilirsin sırayla gidiyor diye biliyorum ama öylede olmayabilir

emirhan0323

Yeni üye
1 Eki 2017
24
0
ücretsiz elite proxyler ver onları kullan
nası olucak detaylı bilgi verirmisin

ben çoğunlukla betternet , hotspot kullaniyorum yanında dns değiştiriyorum dns değiştirince hız biraz düşüyor ama olsun :D
hotspot basit bi vpn değilmi sizce?

pek sanmiyorum ama kişinin bilgisi iyi ise o proxy i kullanan ip ve mac adreslerini kontrol edebilir fazla kolay değil proxy den reel ip çıkarma ama sen o proxy i kullanınca senin ip adresinde proxy e düşüyor ve başkası kullaniyor diye bilyiorum köprü gibi düşün :) sen geçiyorsun ayak izin kaliyor başkası geçiyor ayak izine basiyor ve onun ayak izi kaliyor böyle düşünebilirsin sırayla gidiyor diye biliyorum ama öylede olmayabilir
teşekkür ederim gayet acıklayıcı şekilde anlattığın icin

teşekkür ederim sagolasın

Cyber Ghost olabilir, Elite Proxy'ler kullanabilirsin ama tam anlamıyla gizlilik vermezler.
tam anlamıyla gizlilik veren var mı

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.