Öneriye İhtiyaçım Var

S4cuRiTy EneMy

Yaşayan Forum Efsanesi
24 Nis 2012
8,773
6
root@server
Merhaba,

Arkadaşlar yaklaşık 5-6 ay'a kadar ofisimizi açiyoruz. Bu ofis bir nevi aile ofisi olcak desem yalan olmaz bir üniversitede ögretim görevlisi kuzenim var şuan askere gitti kısa dönem yapıcagi için onu bekliyorum o gelince ofisi açicagız ama eksiklerimizi toparlamaya çalişiyorum.

Sizlerden istedigim bir ofis için ne lazım olabilir şuan aklımdaki miktar için kolları sıvadim yaklaşık 15 - 20 bin tl arası ihtiyaç görüyorum yani olmadi en kötü kredi çekebiliriz para'yı pek dert etmiyorum sizlerden ricam ofis'im için neler lazım olabilir. Şuan için 4 personel olacaktır. ( bizle birlikte toplam net personel sayısı :4 )

Ofis'i İstanbul'da açıcagiz,
Hosting, Web tasarım üzerine olacaktır.

Şimdiden teşekkürler

BemBeyaz

Üye
12 May 2014
92
0
İstanbul
Çok fazla bişeye ihtiyaç yok bence personel kadar masa bilgisayar televizyon koyabilirsin mutfak olayı yaparsın ofis için güzel bi duvar kağıdı seçebilirsin mesela boyadan daha şık ve daha temiz duruyor. mutfak ihtiyaçları vb şeyler.

S4cuRiTy EneMy

Yaşayan Forum Efsanesi
24 Nis 2012
8,773
6
root@server
Çok fazla bişeye ihtiyaç yok bence personel kadar masa bilgisayar televizyon koyabilirsin mutfak olayı yaparsın ofis için güzel bi duvar kağıdı seçebilirsin mesela boyadan daha şık ve daha temiz duruyor. mutfak ihtiyaçları vb şeyler.

Şöyle toparliyalim ozaman,

* Personel sayısı kadar masa ve oturma yerleri
* Personel sayısı kadar bilgisayar ve araçları
* Duvarlar ve camlar için firma logoları
* Mutfak ve ihtiyaçları

Bunları kaydettim kardeşim Teşekkür ederim, Başka önerileri olan diğer firmalarda şu yok sizde olursa cok güzel olur dediginiz aklınıza gelen önerilere açıgım..

mertkancelik

Uzman üye
27 Nis 2014
1,070
3
Bursa
Bence şöyle yap 4 kişi ise 2 ye ayır yanı solda 2 sağda iki ortalarına duvara yani senin logonu koy çok güzel durur mutfak işine gelirsek her çalışanın altına dolap koyarsın içecek için felan hem işleri kesilmemiş olur hemde hızlı olur televizyon koy oturma odası tarzı biyer yap ps3 al pes felan al personeller işleri bitince takılırlar hem kafa dağıtırlar ve girişe bi tane tv koy referanslarınız felan gözüksün bitane daha oda olursa iyi olur orayada projeksyon koyarsın personeller sana bişey sunmak isterse kolayklıkla yapabilirler eğer personellerin hobileri varsa gitar çalmak gibi felan onlar için biryere küçük stüdyo kurarsın içeride bir tane amphi olur ses yalıtımı koyarsın dışarıya ses gitmez gibi aklıma geldikçe yazarım

S4cuRiTy EneMy

Yaşayan Forum Efsanesi
24 Nis 2012
8,773
6
root@server
Bence şöyle yap 4 kişi ise 2 ye ayır yanı solda 2 sağda iki ortalarına duvara yani senin logonu koy çok güzel durur mutfak işine gelirsek her çalışanın altına dolap koyarsın içecek için felan hem işleri kesilmemiş olur hemde hızlı olur televizyon koy oturma odası tarzı biyer yap ps3 al pes felan al personeller işleri bitince takılırlar hem kafa dağıtırlar ve girişe bi tane tv koy referanslarınız felan gözüksün bitane daha oda olursa iyi olur orayada projeksyon koyarsın personeller sana bişey sunmak isterse kolayklıkla yapabilirler eğer personellerin hobileri varsa gitar çalmak gibi felan onlar için biryere küçük stüdyo kurarsın içeride bir tane amphi olur ses yalıtımı koyarsın dışarıya ses gitmez gibi aklıma geldikçe yazarım

PS Salonu kuralım istiyorsan iş yerimi eğlence mekanımı belli değil :D

# Genel müdür, ve sistem yöneticileri firma yöneticileri v.s çalışanlarla masaları yan yana olmaz bu altın kural'dır :)

Duvara bir plazma takılabilir bu fikir güzel.

Bunun dişindakiler olmaz kardeşim iş yeri sonuçta.

[+] Özel destek programları var kardeşim livezilla gibi
[+] İstanbul, Pendik ile Kartal arası gibi düşünüyorum önceden bir ortak ile açicaktik ama aile işin içine girince hem eve yakın olması daha iyi :)

AviReaL

Katılımcı Üye
30 Mar 2013
456
0
World
PS Salonu kuralım istiyorsan iş yerimi eğlence mekanımı belli değil :D

# Genel müdür, ve sistem yöneticileri firma yöneticileri v.s çalışanlarla masaları yan yana olmaz bu altın kural'dır :)

Duvara bir plazma takılabilir bu fikir güzel.

Bunun dişindakiler olmaz kardeşim iş yeri sonuçta.

[+] Özel destek programları var kardeşim livezilla gibi
[+] İstanbul, Pendik ile Kartal arası gibi düşünüyorum önceden bir ortak ile açicaktik ama aile işin içine girince hem eve yakın olması daha iyi :)

Hostingci ve Tasarımcıysan
Hosting bilgilerini yedeklemek için CD lazım olur.
4-5 Afiş Tasarımı Yap veya Örnek Websitelerden görüntüler.
Koltuk , Masa , TV
Her masada bir telefon olabilir.
Kendine Host firmanın ismiyle bir t-shirt bastırabilirsin.
Dekor vs . 'de ekledinmi tamamdır diye düşünüyorum.

S4cuRiTy EneMy

Yaşayan Forum Efsanesi
24 Nis 2012
8,773
6
root@server
Hostingci ve Tasarımcıysan
Hosting bilgilerini yedeklemek için CD lazım olur.
4-5 Afiş Tasarımı Yap veya Örnek Websitelerden görüntüler.
Koltuk , Masa , TV
Her masada bir telefon olabilir.
Kendine Host firmanın ismiyle bir t-shirt bastırabilirsin.
Dekor vs . 'de ekledinmi tamamdır diye düşünüyorum.

Artık cd kaldımı :) herşey usb'de bitiyor.

Afişleri yapicagiz onu tasarlıyorum zihnimde..

T-Shirt bastırıp personellerime bunu giymeniz zorunludur demek istemem açıkcası.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.