Online fps oyun öneri

8 Mar 2016
228
0
Arkadaslar evde resmen baydim ...
bana bir güzel grafikleri olan fps olacak yada dayz gibi oyun önerir misiniz "Free2play" olsun...

"
  1. Combat arms, warrock,LoL,phantomers,palastine,teamfortress2,csgo,Zula,Warface,wolfteam
  2. HARIC! :RpS_thumbup:

WarFace

rus versiyonunu bulmalısın. En son oynadığımda Beta idi. ama şuan sanırım sürülmüştür.
CryEngine ile yapılmış Crysis 3 gibi yani ama daha güzel bence. Rus versiyonunu kullana bilmek için biraz uğraştırıcaktır ama emeğine deyiyor mükemmel grafik mükemmel online fps.
global versyonu 3-4 kişiyle bi operasyon gibi birşey oynuyorsun. ama rus versiyonunda bildiğin call of duty gibi team vs team ve baya orta büyüklükte haritalar var. çokça silah var ve çokça da silahlara takılan ıvır zıvır var. :D

WarFace

rus versiyonunu bulmalısın. En son oynadığımda Beta idi. ama şuan sanırım sürülmüştür.
CryEngine ile yapılmış Crysis 3 gibi yani ama daha güzel bence. Rus versiyonunu kullana bilmek için biraz uğraştırıcaktır ama emeğine deyiyor mükemmel grafik mükemmel online fps.
global versyonu 3-4 kişiyle bi operasyon gibi birşey oynuyorsun. ama rus versiyonunda bildiğin call of duty gibi team vs team ve baya orta büyüklükte haritalar var. çokça silah var ve çokça da silahlara takılan ıvır zıvır var. :D

Warface nin rus versyonunu:

https://wf.mail.ru/user/register

dan ala bilirsin.
Mail Ru adresin olması lazım
birde yazılanları translate yapman lazım yoksa anlamazsın tabi ruscan varsa bilemem
ayriyeten klavye arayüzü de ayrı bir sorun...
a ya basınca başka bi rusca harf çıkıyor falan
ama bu klavye şeysini başarır da oyuna girersen gece gündüz oynamak isticeksindir :d

ByMefta

Uzman üye
23 Eyl 2009
1,540
0
Phantomers oyun türkçe dil destegi var yenidir bana gore on numara hhergün giriyorum 1 bucuk gb indirmesi grafikleride muazzamdır
bu oyunu önerenin de oynıyanında aklını seveyim.Kurdum oynadım 2 dk da 5 para etmez olduğunu anladım.Oyunda hilecilerle dolu.Netten baktım tonla hilesi olan bir oyunmuş.Gözünü sevem tarayıcı oyunlarına.Devam legeng online ve kıyamet savaşcılarına.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.