Online oyunun yanında Pes oynarken bilgisayarım kasıyor

23 Eyl 2016
172
0
Merhaba arkadaşlar online oyun oynuyorum Knight online bunun yanında pes 2019 oynuyorum ve resimde gördüğünüz gibi oyun oynarken donma sorunu yaşıyorum

Knight online en düşük sistem yapıyorum ve oyunda da aynı düşük sistem yapıyorum ancak ne yaparsam yapayım cpu aşırı artıyor düşmüyor

Pc sistemim bu şekildedir

Amd Ryzen 5 1600

Msi armor Rx 570 8 gb

Tek slot 8 gb 2.111 ghz gibi bişey ram

SSd takılı

Lütfen yardım eder misiniz ?

ANTİ VURÜS KAPATTIM WİNDOWS güvenlik duvarı kapalı herşeyi düşük ayarda yaptım ancak gene aynı değişen birşey yok

closx

Katılımcı Üye
19 Eyl 2015
413
9
Ekran kartın, sistemi bu kadar yorman için yeterli değil, işlemcin de öyle, bu durum işlemcini çok yoracak, ısıtacaktır.
Neden aynı anda iki tane oyun çalıştırma ihtiyacı duyuyorsun? Ayrıca ikisi de üç boyutlu ekran kartı ivmelenmesi kullanan oyunlar.
Uzun dönemde işlemcine zarar verebilecek hareketler bunlar. Dikkat etmen için söylüyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.