Önyükleyici ekranı gelmiyor

Sessizer

Katılımcı Üye
15 Mar 2017
867
0
000004
Merhaba casper markalı bir laptopuma kali kuraym dedim cikmayan sorun kalmadı. Biosa giremiyor artk nedeni nedir bilinmez linux kuramıyordum farklı bir pc ye taktm hdd yi ordan linuxu kurdum ve o pc de sorunsuz calisiyor simdi ana pc ye takiyorum siyah ekran var ama parlak bir siyah ekran grub onyukleyici ekranı gelmiyor pc calisiyor sorun nedir acaba 2 gün oldu bir pc ye kali kuramadm sabrm tukendi yaknda ekranda yumruk isareti cikacak. Simdiden tesekkurler.

Dual boot kurmayacagim.
Sanal makine kullanmak istemiyorum.
Usb den live ypmayacagim bosyere yazmayn.

zr8AksUaT43SM2YwkeeY3JC-QNPg_3TCfn-u4ZUJtHMB7lte4h1-jP84fTLivbOfwXzni_KtUYob68DB7ia4J6D7AKVS7Nkozvgbmg=w511-h288-nc

Aynı şöyle bir ekran geliyor.(resim bana ait degildir)

Son düzenleme:

Depdip

Uzman üye
20 Ağu 2017
1,578
0
NewYork
Anladığım Kadarıyla Bilgisayarınız Siyah Ekran Veriyor MasaÜstüde Açılmıyor.
Siyah Ekranın En Büyük Sorunlarından Biri 'HardDisktir' Sorununuz Kurduğunuz Kali HardDiskinize Virüs Bulaştırmıştır.Kurduğunuz Kali Linux Viruslu Olmadığına Eminmisiniz.İndirdiğiniz Kaynağını Paylaşırmısınız Lütfen.Not:Siyah Ekranın Bir Çok Donanımsal Sorundan Ötürü Oluşabilir Ama En Çok Karşılananı Virus Bulaşması İledir.Bir Bilgisayarcıya Gidip Baktırmanda Yarar var.

Aynı Zamanda Size Yardımcı Olacak Makaleler.

https://www.turkhackteam.org/windows/1403615-cozum-windows-10-siyah-ekran-black-screen-sorunu.html

https://www.turkhackteam.org/trojan...diktan-sonra-gitmeyen-siyah-ekran-cozumu.html

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.