Ortam Dinleme / Telefon Dinleme (Kolay Yoldan)

osmantata

Kıdemli Üye
1 Mar 2012
2,212
2
BİLGİLENDİRME

ARKADAŞLAR GERÇEKTEN ÇOK ÖZÜR DİLERİM .compileSdk 'YA 4.2.2 YAPMIŞIM YANI ANDROİD 4 LERDEN SONRA STABİL ÇALIŞMAMASININ SEBEBİ OYMUŞ. . ONU DÜZELTTİM... ;

İNDİRMEDEN ÖNCE VERSİYON KONTROLÜ YAPIN 1.0.0.5 İSE İNDİRİN BEN GÜNCELLEMEYİ KOYUYORUM , 1 - 2 SAATE GELİR...

Merhaba beyler...

Ortam dinleme / Telefon dinleme konusu ile sizlerleyim.
Yapımı çok kolay ve teferruatsız.

Öncelikle şunu söylemek isterim konudaki yazılar ve vereceğim programı tamamen ben yaptım!

>>Gerekenler<<
- 1 adet Android Telefon
- Benim yaptığım Auto Answer uygulaması

>>Yapımı<<

1.Android telefonumuza aşağıda vereceğim linkten google play'den Auto Answer uygulamasını indirin.
2.Programı kurun.
3.Gelen ekranları dokunarak geçin.
4.Açılan ekranda "Aktif" tikini işaretleyin.
5."Cevaplamadan önce bekleme süresi" yazısına dokunun.
5.İstediğiniz süreyi seçin.

Programın Amacını :

Programın amacı gelen aramaları seçtiğiniz süre içinde yanıtlar.
Yani aktif ettiğinizde gelen aramalar otomatik açılır.

Şimdi gelelim nasıl ortam dinleme yapacağımıza:

1."Yapımı" bölümündeki her şeyi yapın.
2.Artık elimizde arama yapıldığında otomatik olarak açılan bir telefon var.
3.Burası sizin sosyal mühendisliğiniz ve dinleyeceğiniz yere göre değişkendir ama ben şöyle bir plan yazdım:

Bir toplantıyı dinlemek istiyoruz:

Öncelikle program kurulu ve işlemleri yapılmış bir android telefonumuz var elimizde. Bu telefonu bir şekilde toplantı odasına koyun. Örnek: Telefonu masanın altına görünmeyecek şekilde yapıştırın. Toplantıyı dinlemek istediğiniz zaman masanın altına yapıştırdığımız telefonu arayın. Telefon otomatik olarak açılacağı için siz ortamı dinleyebileceksiniz.

Program Görüntüleri:

rWJSAR1vABotkanPyWf0GrdKoNp0wo37OPfPk9EeHxu11-JTnzihGRT7jOUnk_glEAM=h900-rw

EAFQP8yrD4wswWwfFfAFkyoAliwamT-I3XlYtZbfDDiCllnbkSKRwlAHdIFWfQvV4TU=h900-rw

DunmBNLiNgA_xJAVHAz_ZdUKPDy_9KAYHeuIKgVU6mWzxwxTSOZNOSIokurOxxY6Hg=h900-rw

QpjcqlIs2-zJeL5kH7FZ2eZmKSKaOkq_LIP1LeIwxneB51E7S131jFGqbMFQgi_STHc=h900-rw

bB2Y0_X6-URLzSuvfQH4Z_ckxiO_I4YnkX5EkY-Cp5vTaK4yptz2toU-j67dNHe_kzc=h900-rw

n4AbEZVRAFEOAo1kA3OAaAuJm94Qnkc0xNRN6WZjbsg9Rp4GLPdG59NHB8hoBM9gOeq4=h900-rw

Auto Answer uygulaması Linki: En yakın zamanda güncellenecek!

Program ve konu tamamen bana aittir. Hiç alıntı yoktur. Tüm sorumluluk kullanıcıya aittir. Misyon dışı kullanmayınız. www.turkhackteam.org ve osmantata isimleri kullanılarak alıntı yapılabilir. Tüm hakları kullanıcı adım altında saklıdır.
Root İzni Gerektirmez!

Son düzenleme:

777722

Uzman üye
30 Ocak 2016
1,399
0
Onun yerine yine uygulama ile, mesajlara, galeriye, kameraya ve mikrofona erişim istersin.
Sonra da uygulama çalıştığı zaman sanki sistem dosyasıymış gibi de kapatılamasın, ve herhangi bir adrese 1 dakikalık aldığı ses kaydını ve kamera kaydını dakika başı atsın.
Bence daha iyi olur..

osmantata

Kıdemli Üye
1 Mar 2012
2,212
2
Onun yerine yine uygulama ile, mesajlara, galeriye, kameraya ve mikrofona erişim istersin.
Sonra da uygulama çalıştığı zaman sanki sistem dosyasıymış gibi de kapatılamasın, ve herhangi bir adrese 1 dakikalık aldığı ses kaydını ve kamera kaydını dakika başı atsın.
Bence daha iyi olur..

Sonuna birde: " Amacım konuyu baltalamak değil" yazsaydınız tam olurdu :yo
Bu uygulamanın tek işi bu değil bu THT'ye konu açılabilecek şekildeki kullanımı. Zaten program gelen aramayı açmak üzerine kurulu. Ben sadece yaptığım işi THT de paylaşmak istedim ve bu uygulama aslında ortam dinlemede de işe yarar diye düşündüm ve tabiki başka yolları olmalı onun yerine gidip gerçekten ortam dinleme böceklerinden alabilirsiniz? Herşeyin başka bir yolu vardır :RpS_wink:

777722

Uzman üye
30 Ocak 2016
1,399
0
Sonuna birde: " Amacım konuyu baltalamak değil" yazsaydınız tam olurdu :yo
Bu uygulamanın tek işi bu değil bu THT'ye konu açılabilecek şekildeki kullanımı. Zaten program gelen aramayı açmak üzerine kurulu. Ben sadece yaptığım işi THT de paylaşmak istedim ve bu uygulama aslında ortam dinlemede de işe yarar diye düşündüm ve tabiki başka yolları olmalı onun yerine gidip gerçekten ortam dinleme böceklerinden alabilirsiniz? Herşeyin başka bir yolu vardır :RpS_wink:

Uygulamanın işi olmadığını biliyorum.
Ortam dinleme böcüğü pahhalı ve ses kalitesi çok da iyi değil.
Ve kendim yapmaya kalksam koskocaman Java'yı öğrenmem gerekir, eh hazır sen biliyorsun ne duruyorsun helva yapsana.

osmantata

Kıdemli Üye
1 Mar 2012
2,212
2
Uygulamanın işi olmadığını biliyorum.
Ortam dinleme böcüğü pahhalı ve ses kalitesi çok da iyi değil.
Ve kendim yapmaya kalksam koskocaman Java'yı öğrenmem gerekir, eh hazır sen biliyorsun ne duruyorsun helva yapsana.

Ben helvamı yaptım şimdide dağıtıyorum. He bu arada sanırım bu yöntem sizde işe yaramaz malum radyo sinyallerini hissedebiliyorsunuz anlarsınız hemen masanın altında telefon olduğunu

777722

Uzman üye
30 Ocak 2016
1,399
0
Ben helvamı yaptım şimdide dağıtıyorum. He bu arada sanırım bu yöntem sizde işe yaramaz malum radyo sinyallerini hissedebiliyorsunuz anlarsınız hemen masanın altında telefon olduğunu

Hayır işe yarar, telefon herkesde var, sadece bir kaç exploit ve hotspot ile çözülemeyecek şey değil..

Tabii dediğim şeyler kullanıcının bilgisi dışında yapılabilecek şeyler, telefona bir apk kurup da yapılabilir.

osmantata

Kıdemli Üye
1 Mar 2012
2,212
2
Hayır işe yarar, telefon herkesde var, sadece bir kaç exploit ve hotspot ile çözülemeyecek şey değil..

Tabii dediğim şeyler kullanıcının bilgisi dışında yapılabilecek şeyler, telefona bir apk kurup da yapılabilir.

Siz öyle yapın. Saygılar...

garry0n

Uzman üye
30 Eki 2015
1,806
1
Nereye...
Dostum şeytanın aklına gelmez derlerya aynı olay nereden aklına geldi yaa 40 yıl düşünsem aklıma gelmezdi... eline sağlık
bu arada root gerektirirmi ?

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.