OS.Click ile Windows ISO dosyası indirme

rufiqcavadov

Katılımcı Üye
21 Eyl 2019
904
137
Değerli THT Üyeleri,

Bugün Sizlere Windows XP/Vista/7/8/8.1/10/11 ISO dosyalarını nasıl orijinal bir şekilde temin edebilirsiniz bunu anlatacağım. Öncelikle dün yabancı bir forumda Windows 10 1607 ISO başlığı altında bir konu açmıştım. Normalde bu ISO dosyasını aslında kendim de bulabilirdim ama yine de hash değerlerini kontrol edip indirmek daha sağlıklı en azından el değmemiş ve üzerinde oynama yapılmamış ISO olunca gönlü rahat oluyor insanın. Şöyle ki, açmış olduğum konuda forumun yetkilileri ilgili konu başlığı altında sağolsun cevapladılar ve ISO dosyasını temin edebileceğim bir site paylaştılar. Öncelikle şunu söyleyeyim forumda yani o bahsettiğim forumda gerçekten 2012 yılından beri varım ve bu güne kadar hep orijinal ISO dosyası paylaştılar yani öyle saçma sapan şeyler paylaşan bir forum da değil gerçekten. Lafı fazla uzatmadan ilgili site hakkında açıklayayım. Öncelikle bu site üzerinden eski sürüm Windows ISO dosyaları indirebiliyorsunuz. Tıpkı Windows ISO Downloader aracı gibi düşünebilirsiniz. Ama Size tavsiyem yine de indirdikten sonra ISO dosyasının hash değerlerini kontrol etmeyi unutmayın.

aRtNZuA.png

583RgEo.png

rgGpVjx.png

Kze4Vr7.png

kmKSF2M.png

lJFVrLz.png

e4o2sXg.png

71HabsN.png

3NGPiMG.png

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.