Otomatik İşlem Yapan Sosyal Medya Programı Nasıl Kodlanır ?

piyazx

Üye
27 Haz 2016
160
0
599px-Instagram_icon.png

öncelike merhabalar,uzun zamandır düşündüğüm bir konuda sizden yardım istiyorum. gerekli araştırmalarıda yaptım fakat nasıl yapılabileceğine dair bir şey bulamadım.

bu konuda gerçekten bilgisi olan veyahut daha önce açılmış bir konu vesaire varsa link gönderirseniz gerçekten çok merak ediyorum.

yinede örnek verecek olursam, instagram otomatik resim yükleme botu,instagram otomatik hedef kişinin takipçilerini takip etme,instagram otomatik takipten çıkarma botu...

bu şekilde sosyal medya otomatik işlem yapan programlar nasıl kodlanır nasıl yapılır yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim.

şimdiden yardımlarınız için çok teşekkür ederim :)

Son düzenleme:

piyazx

Üye
27 Haz 2016
160
0
api kısmını detaylı olmasada anlamış gibiyim fakat böyle bir program yapmam için ne yapmam gerekiyor. hangi programlama dillerini öğrenmem gerek ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.