OyNadıgınız mmorpg Oyunlari?

ByMcKaRaKeFeN

Uzman üye
8 Haz 2010
1,079
1
GaziAntep
Selamun Aleykum Arkadaşlar Artk Bu Ortam Sıkıntı Basti :D Birazda oyunda kafa dagitmak İstiyoruz bi kaç arkadaşimla Önerdiginiz Bir mmorpg Cinsnden Grafikleri Filan Güzel oLan Kolay KavriyaBilecegimiz Bir Oyun önerirmisiniz ? Simdiden Teşekkür Ederim ! :)

ali0254

Katılımcı Üye
3 Haz 2013
711
0
FPS Önereyim önce : Blackshot

RTS : LoL çok moda League of Legend :)

İkiside güzel tavsiyem boşver mmorpg yi gel Blackshot'a Hs atayım.RPG oyun bilmiyorum kusura bakma. :D

Son düzenleme:

ByMcKaRaKeFeN

Uzman üye
8 Haz 2010
1,079
1
GaziAntep
FPS Önereyim önce : Blackshot

RPG : LoL çok moda Leagu of Legend :)

İkiside güzel tavsiyem boşver mmorpg yi gel Blackshot'a Hs atayım. :D

Kardeş Artik FPS Oyunları Sıktı :D Böyle Çar kasip Saglam İtem Dizip Takılmak Filan istiyom :D Bide Eski Çaglari Fİlan andiriyorLar o bakımdan :D
Free MMORPG List and MMO Games - MMORPG.com

mmorpg değil ama mmorts dşünürsen League Of Legends eğer arkadaş çevrende varsa çok zevkli oluyor takım oyunu olduğu için

mmorpg olarakta Cengizhan2 ve Araf Online ı oynamıştım bi zamanlar güzel oyunlar

EyvALLAH Kardeşim cengizhan Oynadım Begendm ama cabuk Sıkıldım League Ve Araf onlineyi Bir Deniyeyim TeşekkürEderim :)

kutlay510

Katılımcı Üye
13 Eki 2012
395
0
Ev
FPS : Warface ama şuanda kapalı yakında açılır büyük ihtimal.

RPG: Tera Online kesinlikle öneriyorum ama 2 tane senin için sorun olabilecek birşey var :D 1.si oyun 25 gb :D 2. si ise oyun ingilizce. Ama ingilizce olması o kadar önemli değil birşey farketmiyo zaten bende türk clanındayım yaklaşık 300 kişi var clanda.

2. önerim ise War Z. Zombi oyunu hayatta kalmaya çalışıyorsun. Oyunda başkalarıda var tabi istersen dost olursun istersen vurup kaçarsın :D

ByMcKaRaKeFeN

Uzman üye
8 Haz 2010
1,079
1
GaziAntep
FPS : Warface ama şuanda kapalı yakında açılır büyük ihtimal.

RPG: Tera Online kesinlikle öneriyorum ama 2 tane senin için sorun olabilecek birşey var :D 1.si oyun 25 gb :D 2. si ise oyun ingilizce. Ama ingilizce olması o kadar önemli değil birşey farketmiyo zaten bende türk clanındayım yaklaşık 300 kişi var clanda.

2. önerim ise War Z. Zombi oyunu hayatta kalmaya çalışıyorsun. Oyunda başkalarıda var tabi istersen dost olursun istersen vurup kaçarsın :D

:D Söylemeyi unuttum Pc Laptop :D aYrica mmorpg Cinsinden İstiyorum Fps Filan Degil :D Böyle Çar Kasmali levelli Filan Knight Online Cinsinden :D Oyunun Bo*u Cikmamiş Olan Bir oyun :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.