Oyun hesabıyla başım dertte

buno02

Katılımcı Üye
1 Tem 2010
483
1
Reklam vermek gibi olmasın ama oyunların kendi prosedürlerini goz önünde bulundurmanız amacıyla oyun adını vereyim :Darkorbit
Yaklaşık bir ay önce oyun aracılığıyla biriyle tanıştım.Oyunda gemisi(karakteri) benim gemiden daha iyiydi baya samimi olduk klan kurduk falan sonra kendi hesabını sattı mlan da dağıld. geçen gun mesaj attı yeni hesap aldım oynar mısın dedi oynarım dedim.Bugun biri oyunda gördü işte hesap arıyorum satar mısın falan yok dedim klana gel dedi ben de tamam olur dedim ve teamspeak üzerinden konuşalım dedi yine tamam dedim gittim tsye.
Başka birisi konuşuyor o sırada benimle
+ben - o çocuk
Merhaba kolay gelsin falan
-Buno02 dedi hesabını satar mısın
+yok hesap benim değil sahibi de satmıyor
-haa öyle mi (baya arkadaş canlısı) neyse sağlık olsun ben de 2 hesabım olsun istiyordum falan dedi
Sonra birden
- bir kere soylicem o hesabı geri bana verin benden çaldınız o hesabı
+yok ne çalması adam almış hesabı parayla
-yok inanmıyorum şifresini ver bakıcam
Vermiyorum dedim
- peki dedi (adımı soy adımı face adresimi WhatsApp kullandığım telefon numaramı biliyor)seninle mahkemede görüşürüz ip adresini bulduracam f
+benim bi ilgim yok ben 2 gündür oynuyorum hesabı benim değil maili benim üzerime değil şifre benim bilgisayardan değiştirilmemiş bir alakam yok yani sadece giriş yapmışım 2-3 kere
-yok ben bilmem ben seni bilirim sen girip oynuyorsu seni mahkemeye vericem tarzında konuştu ben de WhatsApp falan engelledim

Sizce blöf mü yapıyor yoksa ciddi mi
Birde rahatsız ederse neler yapabilirim
Teşekkür ederim.
(reşit değilim)

iTwe4kz

Uzman üye
3 Eki 2015
1,029
0
Blöf, reşitte degilsen bak dalgana abim böyle seyleri bu yaslarda kafanda büyütme geceleri bunlar yüzünden uykusuz kalma iyiki yazmıssın buraya abilerine yok icine atardın oda seni psikolojik olarak yıpratırdı hic bisey olmaz merak etme sen .

fsocietyy

Katılımcı Üye
13 Şub 2016
293
0
blöf yapıyor hiç uğraşma çocuk çolukla tsden direk çık kafana takmadan oyununa devam et dostum çıkmadanda onlara söyle b*ktan bir toplum mühendisisin :D

buno02

Katılımcı Üye
1 Tem 2010
483
1
Numaramı ben verdim ya bir de messengerde varmış sanırım onu oğrenmem iyi oldu aslında 😂 çıkarken elinden geleni ardına koyma dedim kapattım tsyi
Ama garip olan hesabın her şeyini bilmeleri acaba önceki sahipleri mi bunlar gemiyi aşan arkadaşa da ulaşamıyorum gece vakti

mhmtali54

Katılımcı Üye
4 Eki 2015
462
0
tmp9dEplN'le
Korkma dostum bir şey olmaz. Gemi çalıntı bile olsa sen çalmadın. Senlik bir durum yok yani. Ve hiç bir yere gidemez bundan emin ol :) He yapacakları en büyük şey eğer ellerinde ses kaydı varsa BigPoint'e bildirirler bir hesabı birden fazla kişi kullanmasından dolayı 1 haftalık ban atarlar.. En fazla olacak olan budur :) Gönlün rahat olsun :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.