Oyun Hilesi Nasıl Yazılır?

4 Tem 2021
210
11
Ben bir bilgisayar oyununda mesela valorant ve cs go da hile yazmak istiyorum, yazılım dili bilmeden bunu nasıl yapabilirim.
kendime özel hile yazmak istememin sebebi şu özellikle valorantta hileler günübirlik çok hızlı fixleniyor ve fixlenen hileyi kullanırsanız kalıcı ban yiyorsunuz.

AhmetKnKc

Uzman üye
15 Mar 2018
1,080
9
19
Evden
Ben bir bilgisayar oyununda mesela valorant ve cs go da hile yazmak istiyorum, yazılım dili bilmeden bunu nasıl yapabilirim.
kendime özel hile yazmak istememin sebebi şu özellikle valorantta hileler günübirlik çok hızlı fixleniyor ve fixlenen hileyi kullanırsanız kalıcı ban yiyorsunuz.
Yazılım dili bilmeden yapamazsınız. Bu bir yemeği ısı kullanmadan pişirmeye çalışmak gibi bir şey.

15 Eki 2019
222
26
Yazılım dili bilmeden yapamazsınız. Bu bir yemeği ısı kullanmadan pişirmeye çalışmak gibi bir şey.
hocam diyelim yazılım dilini biliyoruz, kodu nasıl oyuna ekleyeceğiz? mesela bir online oyun var. (bu konuları pek bilmem ama) verileri serverlardan çekiyormuş, kredi hilesi yapılamıyor. diyelim ki bilgiyi serverdan çekmiyor, hangi dil ile hile yazabiliceğimizi nerden anlayacağız ve nasıl ekleyeceğiz? (bahsettiğim mobil oyun için)

Nikon of Disast

Uzman üye
16 May 2020
1,640
1,171
hocam diyelim yazılım dilini biliyoruz, kodu nasıl oyuna ekleyeceğiz? mesela bir online oyun var. (bu konuları pek bilmem ama) verileri serverlardan çekiyormuş, kredi hilesi yapılamıyor. diyelim ki bilgiyi serverdan çekmiyor, hangi dil ile hile yazabiliceğimizi nerden anlayacağız ve nasıl ekleyeceğiz? (bahsettiğim mobil oyun için)
C++ ile pointer, offset bularak hile yazabilirsin.

AhmetKnKc

Uzman üye
15 Mar 2018
1,080
9
19
Evden
peki valoranta hile yapabilmek için ne yapmam gerekiyor?
Genelde bilgisayardaki oyunların hileleri C++ ile yapılıyor. Tabii bu dil oyuna ve yapacağın hileye göre değişiyor. Valorant oyun hileleri yapmaya başlangıç olarak zor gelebilir. İnternette daha temel eğitimler vardır, ingilizce olarak bir çok kaynak bulabilirsin.

Bu kredi bilgilerini sunucudan çeken bir oyun için yazılım bilgisinden çok anlayacağınız şekilde "Hack" ve tersine mühendislik bilgisi lazım. Genelde bu tarz kullanıcı bilgilerini sunucudan çeken online oyunları tersine mühendislik ile kırıp yeni bir sunucu açıyorlar. Muhtemelen tam anlatamadım, bu konulara meraklı iseniz araştırmak ve öğrenmek en iyisi.

MuhammedTr768

Kıdemli Üye
7 Kas 2021
2,933
1,815
31
MyKrallife
Merhaba,

Android telefonunuza root atıp game killer indirip program ile oyuna hile yapabilirsiniz.

İyi forumlar.

Maveraün Nehr

Blue Expert / Head of Malware Team
25 Haz 2021
1,008
2,005
41.303921, -81.901693
Bu videolar sizde genel bir kanı oluşmasını sağlayacaktır;

cyber knight

Katılımcı Üye
30 Ağu 2021
710
437
Root@Cyberknight
Merhaba,
Oyun hilesi yazmak için c++,python,ruby gibi yazılım dilleriyle hile yazmanız mümkündür.
İyi günler iyi forumlar dilerim.

UZAY 52

Uzman üye
14 Ağu 2021
1,298
833
Ddos
İnternette bazı scriptler var onları kullanabilirsin mesela pubg de config hilesi var araştır bulursun

crackms

Katılımcı Üye
11 Nis 2021
295
161
cehennem

öncelikle merhabalar
sorunuzun cevabına gelecek olursak

c++,python,ruby gibi yazılım dilleri bu alanda kullanılmaktadır bunları bilmeden yazmanız pek mümkün değildir

yardımcı olduysa çözüm olarak işaretleyebilirsiniz

iyi forumlar dilerim

E

Ezg

Ziyaretçi
Dostum kredi hilesi yapman imkansız anında ban yersin csde Örneğin ezglobal hepsi injectli youtubede bulamazsın zaten clemexternal kullan istersen

jplace

Yeni üye
7 Nis 2022
33
9
orta düzey c++ öğren sonra cheat engine de yaz bunları öğrenmek istiyorsanda udemye bakmanı tavsiye ederim

E

egemen8899

Ziyaretçi
Genelde bilgisayardaki oyunların hileleri C++ ile yapılıyor. Tabii bu dil oyuna ve yapacağın hileye göre değişiyor. Valorant oyun hileleri yapmaya başlangıç olarak zor gelebilir. İnternette daha temel eğitimler vardır, ingilizce olarak bir çok kaynak bulabilirsin.

Bu kredi bilgilerini sunucudan çeken bir oyun için yazılım bilgisinden çok anlayacağınız şekilde "Hack" ve tersine mühendislik bilgisi lazım. Genelde bu tarz kullanıcı bilgilerini sunucudan çeken online oyunları tersine mühendislik ile kırıp yeni bir sunucu açıyorlar. Muhtemelen tam anlatamadım, bu konulara meraklı iseniz araştırmak ve öğrenmek en iyisi.
merhaba c++ nedir kısaca özetlermisiniz

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,325
4,806
Oyun hilesi yazmak öyle üç beş günde öğrenilecek bir şey değildir, iyi bir yazılım bilgisine ve oyunların nasıl çalıştığı bilgisine ihtiyacın vardır.
Bazıların sandığının aksine bunu yapmak için sihirli bir program vs. yoktur. Maalesef işin içinde olmayanlar bunu hemen yapabileceğini sanıyor.
Bu arada arkadaşların önerdiği diller güçlü dillerdir ancak öğrenilmesi de, uzmanlaşılması da zordur.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.