oyun indirme sitesi

EfsaneviHacker

Katılımcı Üye
3 Nis 2016
506
0
merhaba arkadaşlar dorpbox sitesine oyun yükleyen bi site varmı atıyorum gta 5 i dropbox a yükleyip linkini veren bi site dropbox olması şart internet hızı arttırma yöntemini kullanıcam da

EfsaneviHacker

Katılımcı Üye
3 Nis 2016
506
0
arkadaşlar teşekkürler ama ben dediki dropbox paylaşması şart fullprogramlarindir i bende biliyorum ama bana lağzım olan indirme linki dropbox olan bi site

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.