Oyun Kuracağız Yardım

Gkhn42

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
421
0
Abiler biz 2d bir oyun kurmayı düşünüyoruz. Yeterince Maddi Durumumuz Var VPS kiralayıp kurmayı düşünüyoruz . Öyle Bir scripti olan veya yardım edebilecek olan varmı?

ÖRN:

Untitled1.png

Untitled2.png

Untitled3.png

BUNLAR İNTERNETTE BEDAVA OLARAK DOLAŞIYOR FAKAT LİNKLERİ HEP KIRIK ÇİNCE OLUYOR ZATEN GENELDE BİZ TÜRKÇELEŞTİREBİLİRİZ DİE DÜŞÜNUYORUM

ilkerreis2

Üye
27 Mar 2016
63
0
bizim hocamız var uni okuyor aynı zamanda kodlamada ögretmen lise bize ders veriyor ona ödev vermişlerdi oyun yapması için bize yaptırcakdı yapana 100 vercekdi onla konuşup ikna ettire bilirimde ne yapması lazım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.