Çözüldü Oyun Oynarken Ani Fps Düşüşü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

akifkingg123

Uzman üye
30 Tem 2017
1,191
2
İstanbul
arkadaşlar merhaba ben oyun oynarken örnek fortnite da 80-120 fps arası alırken bi anda fps 15 e
düşüyor bunun çözümünü biliyorsanız yardımcı olursanız sevinirim (laptop kullanıyorum)

burak1355

Yeni üye
3 May 2012
16
0
Benzeri durumu yaşıyordum laptop ile sebebi disk kullanımının %100'e çıkmasıydı. SSD taktım sorun çözüldü. Bence çözümlerden önce görev yöneticisinden sebebini analiz etmeye çalış

4238

Uzman üye
9 Haz 2016
1,548
2
Çukurova
Kardeşim gpu ve cpu ısınıyo büyük ihtimal çünkü aynısını ben yaşıyodum :) Sıcaklık değerlerini kontrol et ve bir adet fan al.

akifkingg123

Uzman üye
30 Tem 2017
1,191
2
İstanbul
arkadaşlar zaten soğutucum var ama hala ara sıra fps düşüyor ve drop oluyor laptopu alalı en fazla 6 ay olmuştur termal macun yenilemesine gerek yok :) yardımlarınız için teşekkürler <3 <3 olmazsa garantiye göndereceğim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.