Oyun Sitesi Açmak İstiyorum

IIHDIISüvariII

Katılımcı Üye
21 Ağu 2016
344
1
MARS
Öncelikle herkese iyi akşamlar.

Arkadaşlar online 101, okey gibi oyunları kapsayan bir web sitesi açmak istiyorum aynı zaman açınca facebookda da uygulamalara koyucam insanlar facebook üzerinden de oynuyucak. web sitesi yazma gibi konularda bilgi sahibi değilim internette hazır okey sitesi satıyorlar aylık 150 tl gibi bir ücreti var. onu mu satın alayım yoksa bana aynı ücret gibi burdan birisi öyle bir site kurabilir mi ortak da olabilir isterse

*Eroğlu

Katılımcı Üye
4 Tem 2013
854
163
İstanbul
Çok profesyonel bişey istiyorsan uğraşman lazım. Ama hazır scriptleri çekip bir site kurabilirsin. App yapmayı düşünüyor musun yoksa sadece web üzerinden mi oynatacaksın?

wαɴderѕ

Kıdemli Üye
16 Ocak 2016
2,023
40
Benim tavsiyem önce hazır scriptler üzerinde işlemler yapmanız çünkü en ufak bir sorunda satıcılar size yardımcı olamayabilir. Siz scriptin yazıldığı dile az biraz hakim olursanız ücretsiz scriptlerin premiuma çevirebilirsiniz

IIHDIISüvariII

Katılımcı Üye
21 Ağu 2016
344
1
MARS
Çok profesyonel bişey istiyorsan uğraşman lazım. Ama hazır scriptleri çekip bir site kurabilirsin. App yapmayı düşünüyor musun yoksa sadece web üzerinden mi oynatacaksın?

Hazır Scriptler Üzerinde Ufak Çaplı Düzenlemeler Yaparsan İşini Görür Bence.

Ufak çaplı scriptlerde kendini geliştirip birşeyler yapabilirsiniz bence.

Benim tavsiyem önce hazır scriptler üzerinde işlemler yapmanız çünkü en ufak bir sorunda satıcılar size yardımcı olamayabilir. Siz scriptin yazıldığı dile az biraz hakim olursanız ücretsiz scriptlerin premiuma çevirebilirsiniz

Forumda ticaret yasak, yapmış olduğum yorumu ekleyin.

Yorumunuz İçin Teşekkürler, Peki Ben Hazır Scripti Buldum Nasıl Açabilirim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.