oyun sorunu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

betco

Üye
25 Kas 2008
55
0
selamün aleykum şimdi benim işlemci amd 64x2 2.4 ghz
ram 3 gb ddr3
ekran kartı 1 gb ati hd 4650

sistem: win 7 ulti

benim pc nfs run ve bd3 oynarken bayağı bi kasıyor nerdeyse öldüm ölecem diyor ama mw3de banamısın demiyor tık yok canavar gibi hiç kendini yormadan oynatıyor. acaba bu sorun ne olabilir bilen varmı
en düşük görselde bile oynarken kasıyor bu oyunları ama mw3de orta halde gayet iyi. acaba artık pc beni emekliye ayırmı demek istiyor ???? :diablo:diablo:diablo:inv

saitkral12

Yeni üye
8 Eyl 2009
42
0
Battledield her zaman nvidia ile anlaşmalı çıkıyor. NVIDIA ekran kartının son 3 modeli olmadığı sürece tam performans oynayamazsın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.