Oyun Yapacağım Hikaye Lazım.

cdrhckr

Katılımcı Üye
25 May 2014
293
0
Bileceksiniz
Beyler bir kaç arkadaş ile birlikte bir oyun yapmayı planlıyoruz oyun ; Bakugan, Yu-Gi-Oh, Pokemon, Beyblade, Monsuno gibi çocukluğumuzu süsleyen oyunları bir oyun ile birleştirmek gibi olacak. Bunun için öneribeleciğiniz hikaye var mı ?

Son düzenleme:

MtFyN

Katılımcı Üye
5 Ocak 2013
478
0
Bozüyük
Nekadar bilgilisiniz bilemem ama minecraft tarzı sade ama geniş çaplı bir oyun yaparsanız 5-15 yaş arası çocukları etkileyebilirsiniz.Minecraft'ın %1 kadar bile tutması büyük bir başarı olur bence.Tek eksik minecraft varken oynanmayabilir ama bazı grupları mutlaka etkiler.Maddi yönden hiçir umut vaad etmiyorum yalnız.

cdrhckr

Katılımcı Üye
25 May 2014
293
0
Bileceksiniz
Nekadar bilgilisiniz bilemem ama minecraft tarzı sade ama geniş çaplı bir oyun yaparsanız 5-15 yaş arası çocukları etkileyebilirsiniz.Minecraft'ın %1 kadar bile tutması büyük bir başarı olur bence.Tek eksik minecraft varken oynanmayabilir ama bazı grupları mutlaka etkiler.Maddi yönden hiçir umut vaad etmiyorum yalnız.

Eğer kurgu, Hikaye, Tasarım, Karakter, Konu iyi olursa tutacağından eminim sadece hikaye yazın yeter :)

ahmetozgul

Yeni üye
30 Tem 2009
3
0
Bana özel mesaj yoluyla bir ulaş üsteğmenim istersen, fantastik edebiyatla ilgileniyorum. rpg tarzı bir şey yapacaksınız sanırım. ona göre bir şeyler ayarlarım.

Gr££D

Kıdemli Üye
27 Haz 2013
2,468
0
Monte Viere
Alsana Hikaye Başlık Future Watch (Hikaye bana aittir.)

Büyük babası büyük bir bilim adamı olan çocuk birgün büyükbabası kaybolur ailesiyle büyük bababsının evindelerken labatuvarında bir saat bulur bu saat büyük babasının üzerinde çalıştığı şeydir çocuk bunu gizli bir bölmede bulur saatin yapabildiği şey ise 30dk ile 15 saniye arasındaki sürelerde zamanda geriye gidebilmektir.

bu senaryoyu normal bir oyuna çevirmekte cidden kolay .(Şuan Yazdım)

cdrhckr

Katılımcı Üye
25 May 2014
293
0
Bileceksiniz
Alsana Hikaye Başlık Future Watch (Hikaye bana aittir.)

Büyük babası büyük bir bilim adamı olan çocuk birgün büyükbabası kaybolur ailesiyle büyük bababsının evindelerken labatuvarında bir saat bulur bu saat büyük babasının üzerinde çalıştığı şeydir çocuk bunu gizli bir bölmede bulur saatin yapabildiği şey ise 30dk ile 15 saniye arasındaki sürelerde zamanda geriye gidebilmektir.

bu senaryoyu normal bir oyuna çevirmekte cidden kolay .(Şuan Yazdım)

Teşekkürler ama zamanda geriye gitmenin oyun içeriği ile pek alakası yok :)

Gr££D

Kıdemli Üye
27 Haz 2013
2,468
0
Monte Viere
oyun içeriğine ekleme onu o sadece hikayenin konusu olur diye yazdığım yazacağınız oyun gizem üzerine olur zaman yolculuğu ise oyun içi ara sahnelerde mesela max payne (1) oynadıysan bilirsin o tarz mesela

Gr££D

Kıdemli Üye
27 Haz 2013
2,468
0
Monte Viere
Time Fighters iyi ama zamanla savasmiyo dedesini kaciranlari bulmak icin saati kullaniyo yani oyle düşünerek isim bul derim neyse oyunu yapacak sizsijiz umarim basarirsiniz yaprsaniz link atin banada

AlinganPanda

Uzman üye
30 May 2014
1,786
1
104
Anıtkabir

Büyük babası büyük bir bilim adamı olan çocuk birgün büyükbabası kaybolur ailesiyle büyük bababsının evindelerken labatuvarında bir kart destesi bulur bu kartlar büyük babasının üzerinde çalıştığı şeydir çocuk bunu gizli bir bölmede bulur ve oyun kartı sanar ancak yakın arkadaşlarıyla oynarlarken kartın geçmiş zamanlardan çeşitli yaratık ve büyüler çağırdığını farkeder.

Yukarıdaki arkadaşın anlattığı hikayeyi istersen böyle değiştirebilirsin.

cdrhckr

Katılımcı Üye
25 May 2014
293
0
Bileceksiniz

Büyük babası büyük bir bilim adamı olan çocuk birgün büyükbabası kaybolur ailesiyle büyük bababsının evindelerken labatuvarında bir kart destesi bulur bu kartlar büyük babasının üzerinde çalıştığı şeydir çocuk bunu gizli bir bölmede bulur ve oyun kartı sanar ancak yakın arkadaşlarıyla oynarlarken kartın geçmiş zamanlardan çeşitli yaratık ve büyüler çağırdığını farkeder.

Bu daha çok hoşuma gitti.

Gr££D

Kıdemli Üye
27 Haz 2013
2,468
0
Monte Viere

Yugioh olmazsa daha iyiydi hiç olmazsa orjinal olsun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.