Çözüldü Oyunlarda donma yaşıyorum ne yapmalıyım?

4natolia

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
477
4
Nereye !
değerli üstlerim erlerim pc me format attım driverleri yükledim lol de 200 fps alıyordum 60 ı geçmiyor şimdi
cs go da 100 fps + idi 10 fps alıyorum zula da maksimum ayarlarda akıcı oynuyordum şuan minimum ayarlarda donuyor
pc özellikleri
8 Gb Ram
işlemci Intel(R) Core(TM) i5-2320 CPU @ 3.00GHz 3.00 GHz
64 bit işletim sistemi, x64 tabanlı işlemci
ekran kartı geforce gt 730 4 gb
xbox vr kapattığım halde oluyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

Voldemort

Üye
30 Nis 2020
220
1
Cevap: bilgisayarım oyunlarda kasmaya başladı

Merhaba,sürücülerin güncel olmasına dikkat edin sorun bundan kaynaklanıyor olabilir kasmasının bir diğer sebebi de arkaplan da çalışan uygulamalar olabilir görev yöneticisinden kontrol etmeni tavsiye ederim,iyi forumlar

TürK.KuRdU

Kıdemli Üye
2 Nis 2016
3,986
2
'm
Cevap: bilgisayarım oyunlarda kasmaya başladı

Game booster veya herhangi bir driver güncelleyicisiyle driverlerini güncelle, sistemi arkaplanda yoran uygulamaları bul mümkünse kaldır değilse arka planda çalışmasına izin verme. Başlangıç programlarının hepsini kapat, manuel olarak açmak gereksin.

sky2222

Katılımcı Üye
17 Nis 2020
487
6
Threadripper
Driverlerini güncellediğin için olmuş olabilir mi? Eğer güncellemeden öncekiler iyiydise , aynı sürümleri bulup yüklemen hayrına olur.Regeditte bir şeyler değiştirmeyi tavsiye eden videolara karşı dikkatli ol, çoğu zaman bilgisayarı formatlık ediyorlar...

Memati'

Basın&Medya Direktörü
7 Nis 2020
2,287
1
3,518
Merhaba, Sisteminizde arkaplanda çalışan uygulamalra dikkat edin. Mining virüsü gibi sisteminizi sömürebilen virüsler var.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.