Oyunlarda Ekran karariyor... Bilgisi olan iceri...

Like A G6

Katılımcı Üye
7 Ocak 2013
409
0
root@kali:~#
Merhaba arkadaslar size bir sorum olacak laptopta League Of Legends oynarken bazen oyunu sorunsuz bir sekilde oynuyorum bazen de ekran gidip geliyor bazen oyuna devam edebiliyorum bazense yeniden baglanmak zorunda kaliyorum sorunun kaynagi nedir acaba bi bilgisi olan var mi ?

Ilginiz icin tesekkurler...

Sharkman005

Katılımcı Üye
2 Eki 2013
840
0
ekran kartı driverini yükle yüklüyse güncelle bende de yapıyor öyle bişey arada hatta sağ altta bazen uyarı veriyor grafik sürücüsü çalışmayı durdurdu diye kardeşim ama oyundan da kaynaklanabilir tabiki

Like A G6

Katılımcı Üye
7 Ocak 2013
409
0
root@kali:~#
yazılımsal bir sorun değil donanımsal bataryası zayıf kalıyordur eski pc diyorsun onun işlemci falan fazla watt çeker
Bataryada sorun var zaten fisten cikartinca kapaniyor bataryasi eski degisim zamani gelmis :D sagolasin :D

işlemcinden kaynaklıyordur..işlemcine bak kac bit olduguna..oyunu da ona göre indir

Eski laptop zaten bu kadar dayandigina sukur sagolasin onerin icin :D

bende league of legends oynuyorum arada, sorun oyundan kaynaklı bence bendede bazen ekran kararıyor oyun çöktü falan diyor.oyunun onarma yap sonra birdaha olmaz.

Onarimda yaptim fakat degisen bi olay yok donanim eski oldugundan kaynaklaniyor buyuk bi ihtimal onerin icin sagol :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.