Oyunu kuramadım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

B0Z0

Uzman üye
20 Kas 2009
1,567
0
ELAZIĞ
Arkadaş Shogun 2 total war adlı oyunu indirdim 12 gb toplamında bir oyun.
Oyunu Deamon tools la iki Dvdsini açtım her zaman ki gibi Windows 7 kullandığım için Setup gelmesi lazımdı fakat setup gelmedi Ben de hemen Dvd 1 e girdim Setup olarak sadece Steam var ve Steamı kurduktan Sonra Üye olma gibi bişi çıkıo yani bişileri yanlış yapıyorum nasıl yapmam lazım ?

Bu Oyunun Dvdleri

asasast.jpg

Bu da Dvd 1 .. Dvd 2 de bişi yok normal oyunun dosyaları setup felan yok..

85444077.jpg

Son düzenleme:

cfgcii

Katılımcı Üye
27 Kas 2010
942
0
HaCKeD World
Yanlış Yapıyorsun sanırsam full....dan indirdin Steam olandan Kurmucaksın
İsoyu Açtığında Sol Tarafında Razor 1911 Yazan Bişi Gelir Ordan Kuruluyor

Not:Steamlı Oyun Kurmak Zordur. !

B0Z0

Uzman üye
20 Kas 2009
1,567
0
ELAZIĞ
Hayır hayır Full dan indirmedim hocam ya Torrentten Çektim Full da ki farklı bi sürüm sanırım bi bak yukarıya resim felan da koydum.

B0Z0

Uzman üye
20 Kas 2009
1,567
0
ELAZIĞ
Hayır bu güne kadar indirdiğim oyunların hepsi torentti ve hepsini de kurdum Kimse yardım etmicek mi nasıl kurucam ? Şimdi steamı da kuramıom tam olarak silemiom da :S

arkadaşın dediği programı da sanırım kullanmadım hiç :s

Darkness DeviL

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Ağu 2009
11,543
13
Turan 🇹🇷
oyunun bırıncı dvd olanını deamon tools'a yerlestırın acması bıraz zaman alacaktır cunku boyutu 6 gb olarak gozukuyor.Biraz bekleyin.Kurulum ekranı Geldıgınde zaten kurulumunuz yaparsınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.