Özel hat arıyorum, ismi nedir bilen var mı?

00.humanpraxis

Yeni üye
20 Haz 2023
49
10
Selamlar,

Freelance işleri yapmaya başladım ve aynı soruları 1453 kere sorduklarından dolayı, gereksizce zamanımı çalmalarından dolayı sadece benim herkesi arayıp karşı tarafın beni arayamadığı bir servis ya da telefon hattına ihtiyacım var.

Biraz profesyonel bir fikir olabilir. Bu anlamda mesela bazı büyük firmalar bunu kullanıyor. Ben de limited şirketi aile üyesi olduğumdan dolayı bu şekilde bir çözüm arıyorum. Aynı zamanda dediğim gibi freelance işler yapmak niyetindeyim. Hem hobi hem tecrübe hem de para kazanmak için bunu yapmak istiyorum.

Bu gibi hizmetler nereden alınır?
Bu gibi hatlara ne isim verilir?
Santral ip telefon gibi servisler mi kurmak gerekir?

Bilgisi olan varsa bilgisini paylaşırlarsa çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler 🙏

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
Selamlar,

Freelance işleri yapmaya başladım ve aynı soruları 1453 kere sorduklarından dolayı, gereksizce zamanımı çalmalarından dolayı sadece benim herkesi arayıp karşı tarafın beni arayamadığı bir servis ya da telefon hattına ihtiyacım var.

Biraz profesyonel bir fikir olabilir. Bu anlamda mesela bazı büyük firmalar bunu kullanıyor. Ben de limited şirketi aile üyesi olduğumdan dolayı bu şekilde bir çözüm arıyorum. Aynı zamanda dediğim gibi freelance işler yapmak niyetindeyim. Hem hobi hem tecrübe hem de para kazanmak için bunu yapmak istiyorum.

Bu gibi hizmetler nereden alınır?
Bu gibi hatlara ne isim verilir?
Santral ip telefon gibi servisler mi kurmak gerekir?

Bilgisi olan varsa bilgisini paylaşırlarsa çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler 🙏
Operatörünü ara talep et, gerekirse ana bayiden olacaksa oraya git. Böyle bir şey mümkün, operatöründen destek alman lazım. Çalıştığım yerde de biri vardı kendisini arayamıyorduk, o bizi arayabiliyordu hattı o şekil yaptırtmıştı. Siz de bi görüşün.

00.humanpraxis

Yeni üye
20 Haz 2023
49
10
Operatörünü ara talep et, gerekirse ana bayiden olacaksa oraya git. Böyle bir şey mümkün, operatöründen destek alman lazım. Çalıştığım yerde de biri vardı kendisini arayamıyorduk, o bizi arayabiliyordu hattı o şekil yaptırtmıştı. Siz de bi görüşün.
Hemen arıyorum kardeşim. Detay veririm inşallah. İhtiyacı olana lazım olur.

Vodafone Müşteri hizmetlerine bağlanmak artık mümkün değil. Bütün değerlerine buradan bol bol selamlar gönderiyorum. Sanırım bayiye gitmem gerekiyor.

Spaces

Yeni üye
29 Nis 2020
15
3
Vodafone Müşteri hizmetlerine bağlanmak artık mümkün değil. Bütün değerlerine buradan bol bol selamlar gönderiyorum. Sanırım bayiye gitmem gerekiyor.
Telefonunuzun Arama Uygulamasında ayarlar kısmı bulunmakta burdan bilinmeyen numaraların çağrısını engelle diye bir seçenek vardır dilerseniz onu açabilirsiniz

Rehberinizde
Telefonunuzun Arama Uygulamasında ayarlar kısmı bulunmakta burdan bilinmeyen numaraların çağrısını engelle diye bir seçenek vardır dilerseniz onu açabilirsiniz
Bu seçeneği aktifleştirdiğinizde sadece rehberinizde kayıtlı olan kişiler sizi arayabilir

00.humanpraxis

Yeni üye
20 Haz 2023
49
10
Numaranda karşı taraf için yönlendirme yapabilirsin faturasız hat al hattı kullanma gelen aramalara yönlendirme ver telefonun hiç çalmasın böyle birşey var diye biliyorum
Bu çok iyi bir fikirmiş. Ama Vodafone'a da gıcık oldum artık. Hangi firmaya geçsem turkcell mi turktelekom mu? Bunu denemek isterim. 2 tane hat almam gerekecek. Hatta birini yani yonlendirecegim numarayı veririm gereksiz kişilere ya da sıkıntılı kişilere diğer numaramda da istediğimiz numarayı yonlendirebiliyorsak güzel olur. Bütün numaraları mı yonlendiriyor bu özellik peki hocam?

Rehberinizde

Bu seçeneği aktifleştirdiğinizde sadece rehberinizde kayıtlı olan kişiler sizi arayabilir
Mesaj da atamasın istiyorum. Hata versin bana gönderirken 🤣

Bu çok iyi bir fikirmiş. Ama Vodafone'a da gıcık oldum artık. Hangi firmaya geçsem turkcell mi turktelekom mu? Bunu denemek isterim. 2 tane hat almam gerekecek. Hatta birini yani yonlendirecegim numarayı veririm gereksiz kişilere ya da sıkıntılı kişilere diğer numaramda da istediğimiz numarayı yonlendirebiliyorsak güzel olur. Bütün numaraları mı yonlendiriyor bu özellik peki hocam?
Talep ediyorsunuz gelen bütün aramalar yönlendirilmiş numaraya gidiyor

00.humanpraxis

Yeni üye
20 Haz 2023
49
10
Talep ediyorsunuz gelen bütün aramalar yönlendirilmiş numaraya gidiyor
Çift hat var telefonumda. O şekilde yapıp yönlendirilecek numaradan gelen herşeyi sessize alabilir miyiz? Ya da en direkt hiç kullanmamak mi lazim. Kullanmadık da hat kapanacak çünkü kontör yuklenmeyince. Bu bahsi geçen islemi nasıl yapıyoruz. Başka numaralarla test etmek isterim

Çift hat var telefonumda. O şekilde yapıp yönlendirilecek numaradan gelen herşeyi sessize alabilir miyiz? Ya da en direkt hiç kullanmamak mi lazim. Kullanmadık da hat kapanacak çünkü kontör yuklenmeyince. Bu bahsi geçen islemi nasıl yapıyoruz. Başka numaralarla test etmek isterim
En garanti çözüm hiç kullanmamak hattı Operatör ücretini yatırıp devam edeceksiniz hattın kapanmaması için

00.humanpraxis

Yeni üye
20 Haz 2023
49
10
En garanti çözüm hiç kullanmamak hattı Operatör ücretini yatırıp devam edeceksiniz hattın kapanmaması için
*21*123456789#

Bu tarz kod girerek de yapıyorduk. Bunda numaraya ihtiyaç yoktu. En direkt hiç iletişim kuramasınlar, mesaj gelmesin hani engellensin değil de hiç gelmesin hata versin gibi bir hizmet de olsa iyi olurdu. Çok teşekkürler 🙏

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.