Çözüldü Özel Mesajlar çalışmıyor? Otomatik çıkış yapıyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sa Admin
Gelen mesajlara cevap yazıyorum ama yollanmıyor, yani yollanmış gibi devam ediyor ama giden kutusuna gitmiyor onu geçtim giden mesajıma yani gitti gibi olan mesaja birdaha cevap gelmiyor. şahsa sonradan profiline girip mesaj atınca cevap yazıyor. her seferinde profile girip yeni mesaj gibi yazmak zorunda kalıyorum. baya irite konusu oldu bu. bir de forumdan durmadan profilim çıkış yapıyor. bazen uzun cevaplar yazarken sorusu olan arkadaşların açtığı konulara. birde bakıyorum mesaj gönderilmiyor sonrasında da giriş yapıp yollamamı istiyor giriyorum ama mesaj yollanmamış görüyorum ve hepsini ta baştan yazmam gerekiyor. bazen üşenmiyorum hayrım olur yardımcı olurum diye yazasım geliyor tekrar ama yine aynı şey oluyor baya bi çıldırıyorum. tekrar yazmaya da hevesim kaçıyor. Bu durumu engellemek için son zamanlarda yazdığımı postalamadan kopyalıyorum. ama o uzun cevaplarım tarihe gömülde desem yeridir.

neyse admin baya uzun yazdım hakkını helal et, ilgilenirseniz sevinirim.
Konuyla alakalı bir yararlı tecrübesi bildiği falan olanlar yorum yaza bilir yoksa lütfen mesaj kasma gibi yazmayın rica ediyorum. şimdiden anlayışınız için teşekkür ederim canlar. seviliyorsunuz.

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
Diğer mesele için, üye girişi yaparken beni hatırla seçeneğini seçin, çıkış yapmayacaktır.

Haricinde diğer konuyu tam anlamadım, mesaj karşı tarafa gidiyor da kopyası giden kutusuna düşmüyor ise ayarlardan bunu düzenleyebilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.