[Pain Tools] --Beta Sürüm -- (Çıktı)

ExcFire

Katılımcı Üye
30 Tem 2016
594
0
Eline sağlık hocam. Şuana kadar bir aksilik yaşamadım. Wm de yorum atan benim inşallah istediğini başarırsın.

Bazi hatalar var otomatige alinca ayarlarda hata var duzeltildi. Ayarlar yazisi ing olmuyordu duzeltildi sigre kaydet bolumunde 2 tane sey secip silmeye calisinca hata veriyordu duzeltildi hepsi tam sueum ciktiginda stabil olarak hatasiz sekilde calisacak not olarak ekliyim bazi bolumler vip uyeligi bulunanlar acabilecek tht uyelerine vip beles tabi onuda unutmayin ;)

sosyalmedya

Katılımcı Üye
1 Tem 2018
376
0
İP Adresim
Bazi hatalar var otomatige alinca ayarlarda hata var duzeltildi. Ayarlar yazisi ing olmuyordu duzeltildi sigre kaydet bolumunde 2 tane sey secip silmeye calisinca hata veriyordu duzeltildi hepsi tam sueum ciktiginda stabil olarak hatasiz sekilde calisacak not olarak ekliyim bazi bolumler vip uyeligi bulunanlar acabilecek tht uyelerine vip beles tabi onuda unutmayin ;)

Tam sürümü merakla bekliyorum hocam :))

herorahim

Katılımcı Üye
19 May 2018
450
0
Dünya
Program is Ünlü Oldu !
=) Arkadaşlar Açılmayanlar .Net Frame.. İndirsin Açılacakdır ! (4.7.2)

Mamilost

Katılımcı Üye
19 May 2018
539
7
bende prefecthi temizle diyom bişey olmuyor prefecth dosyasına baktıgımda silinmemiş hiçbiri

anonuser23532

Kıdemli Üye
9 Ara 2017
2,602
12
Ellerine Sağlık Dostum Fakat Programın Bazı Eksikleri Var.

- Örneğin Programı Başlatınca Script Hataları Veriyor Bunu Engellemek İçin Web Browser Properties'inden ScriptErrorsSuppressed Ayarını False Yapmalısın.
- Program Başlangıçta Başlatma Tikini Sanırım Vip Olmadan Kaldıramıyoruz Kaldırmak İsteyen Arkadaşlar Windows 7 İçin Başlat > msconfig > program tikini kaldır > uygula || Windows 10 , 8 İçin Görev Yöneticisi > Başlatma > Programı Seç Ve Devre Dışı Bırak
- Programda Güzel Bir Tema Kullanabilirsin Örneğin Bu Programa Flat UI Teması Yakışabilir.

Ve Birşey Sormak İstiyorum Hangi Hardware İd ' lerine Vip Verdiğin Görülebiliyor Ben Hardware İd 'mi Değiştirirsem Vip Almış Olurmuyum Denedinmi ? Veyahut Debugger Yöntemi İle Bir Hwid Bypass Denedinmi ?

Bunlar Dışında Program Tht ' de Bu Zamana Kadar Gördüğüm VB.net ile yazılan en fazla özellikli temizleme programı olmuş ellerine Sağlık.
Herhangi Bir Konuda Yardım İstersen Öm Atmaktan Çekinme

https://www.turkhackteam.org/visual-basic/1635062-projeme-nasil-tema-eklerim-phemis.html

ExcFire

Katılımcı Üye
30 Tem 2016
594
0
Ellerine Sağlık Dostum Fakat Programın Bazı Eksikleri Var.

- Örneğin Programı Başlatınca Script Hataları Veriyor Bunu Engellemek İçin Web Browser Properties'inden ScriptErrorsSuppressed Ayarını False Yapmalısın.
- Program Başlangıçta Başlatma Tikini Sanırım Vip Olmadan Kaldıramıyoruz Kaldırmak İsteyen Arkadaşlar Windows 7 İçin Başlat > msconfig > program tikini kaldır > uygula || Windows 10 , 8 İçin Görev Yöneticisi > Başlatma > Programı Seç Ve Devre Dışı Bırak
- Programda Güzel Bir Tema Kullanabilirsin Örneğin Bu Programa Flat UI Teması Yakışabilir.

Ve Birşey Sormak İstiyorum Hangi Hardware İd ' lerine Vip Verdiğin Görülebiliyor Ben Hardware İd 'mi Değiştirirsem Vip Almış Olurmuyum Denedinmi ? Veyahut Debugger Yöntemi İle Bir Hwid Bypass Denedinmi ?

Bunlar Dışında Program Tht ' de Bu Zamana Kadar Gördüğüm VB.net ile yazılan en fazla özellikli temizleme programı olmuş ellerine Sağlık.
Herhangi Bir Konuda Yardım İstersen Öm Atmaktan Çekinme

https://www.turkhackteam.org/visual-basic/1635062-projeme-nasil-tema-eklerim-phemis.html

Phemis çok teşekkür ederim ilk baştaki hatayı anlamadım bende öyle hata gelmiyor? büyük ihtimalle explorer olarak açtığından geliyor olabilir. Onun ayarına bakmam lazım. Flat Uı temasını çok fazla kişi önerdi o temayı yapacağım. Vip olarakta siteye tanımladım. Yani a değişkeni olarak labeli yaptım webbrowseride b değişkeni olarak ayarladım. b değişkeninde a değişkeni varsa vip bölümü açılıyor olarak ayarladım. Başlangıçta çalıştırda ise kapatmayı bilerek engelledim nedeni o checkboxta hata vardı beta çıkarmam lazımdı ondan dolayı. Bazı sorunlarım var onlar için ö.m atmayı planlıyorum hocam. Teşekkürler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.