[Pain Tools] --Beta Sürüm -- (Çıktı)

Doguhan13

Üye
19 May 2018
51
0
World

Bize Ne , Ne Yapalım Yani Ne Yapalım :D
Geldim Yazmak Yerine Konu hakkındaki Fikirlerini Belirsen Daha İyi Olmazmıydı Sence _? :D
Doguhan13

Başkan şu an bu Beta olduğu için ne desem yalan olur ama renklendirme paletini kullanarak biraz da göz zevkini kullanarak tasarım manasında mükemmel işler çıkartabilirsin.

Onun dışında "Temizle" menüsünde daha detaylı bir açıklama yapsan, çünkü ben bile anlamadım.
Açıklama dediğim soru ikonu koyup tıkladığımızda açıklama çıkacak küçük bir buton, bu sana kalmış :))

Dosya kilitleme, şifreleme gibi şeyler gayet güzel tekrardan "Temizle" kısmında "kırmızı" ile göstermek yerine yanına küçük bir "Warning" butonu koysan ve tıklandığında "Tavsiye edilmez" yazsa daha göze hitap eder.

Dil bilgini bilmediğim için şunu şunu ekle diyemiyorum birazcık kendime nankör gibi hissediyorum :))

Daha sonra İngilizce başlamasa da Türkçe başlasa ve zaten fazla bir yazı olmadığı için birazcık zaman ayırıp Rusça vesayre de çevirsen tabii senin keyfine kalmış.

Tabii bu en son dediğim Beta için değil haftaya çıkacak birinci versiyonu için.

ExcFire

Katılımcı Üye
30 Tem 2016
594
0
Başkan şu an bu Beta olduğu için ne desem yalan olur ama renklendirme paletini kullanarak biraz da göz zevkini kullanarak tasarım manasında mükemmel işler çıkartabilirsin.

Onun dışında "Temizle" menüsünde daha detaylı bir açıklama yapsan, çünkü ben bile anlamadım.
Açıklama dediğim soru ikonu koyup tıkladığımızda açıklama çıkacak küçük bir buton, bu sana kalmış :))

Dosya kilitleme, şifreleme gibi şeyler gayet güzel tekrardan "Temizle" kısmında "kırmızı" ile göstermek yerine yanına küçük bir "Warning" butonu koysan ve tıklandığında "Tavsiye edilmez" yazsa daha göze hitap eder.

Dil bilgini bilmediğim için şunu şunu ekle diyemiyorum birazcık kendime nankör gibi hissediyorum :))

Daha sonra İngilizce başlamasa da Türkçe başlasa ve zaten fazla bir yazı olmadığı için birazcık zaman ayırıp Rusça vesayre de çevirsen tabii senin keyfine kalmış.

Tabii bu en son dediğim Beta için değil haftaya çıkacak birinci versiyonu için.

Tabiki hocam çok doğru söylüyorsun Flat UI Temasıyla baştan kodlayıp tasarlıyorum dil seçeneği demişsin İng dili hariç başka dil bilmiyorum trasnlate denerim ama zor iş onu yapmak ilk önce şu temayı hallediyim tekrardan çok teşekkürler? Bu arada alıntı yaptıgın kişi ben değilim. Doguhan13

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.