Para Kazanmak İsteyen İçeri

C0nNeCtiOn

Katılımcı Üye
4 Tem 2012
712
0
Arkadaşlar Bende Yeni Buldum Bunun Ve Denemeye Başladım üye olana 10 dolar veriyor parayı çekmesi için 25 dolar toplaması gerekiyor her 1 tıklamada 1 veya yarım dolar veriyor buyrun link http://GoEarnNow.com/?invcod=119166 burası yardım merkezi hep yardım isteyecek değiliz :D yardım da ederiz :D

Holigano

Kıdemli Üye
14 Mar 2013
2,435
0
istanbul
ben linki bulamadım web siteme eklicem baya hitim var her girn otomatik mi tıklıcak yada onun bannerinimi eklicez ?

C0nNeCtiOn

Katılımcı Üye
4 Tem 2012
712
0
yok orda referral link verior ordan paylas veya yonlendirme yap bisuru yontem var lutfen tesekkur butonuna basiniz :)

C0nNeCtiOn

Katılımcı Üye
4 Tem 2012
712
0
2 link vermis evet yani ilk link face gibi sitelerde engelli 2. link ise yariyor mesela ondan :)

By Jasper

Katılımcı Üye
27 Haz 2012
879
0
Las Wegas
Dostum sen İnsanlara yARDIMCI olmaktan Çok Kendine Yardımcı Oluyosun O Senin Referans Linkin Konuda Belirt Onu Birde Normal Anasayfa Linki Ver..!!!!

Edit Dikkat Et Flood'da Yapıyorsun!!

Son düzenleme:

C0nNeCtiOn

Katılımcı Üye
4 Tem 2012
712
0
arkadaslar lutfen tesekkur butonina tiklayalim :) sonucta sahtekarlik yapmiyorum

C0nNeCtiOn

Katılımcı Üye
4 Tem 2012
712
0
evet sitede yaziyor 25 dolar olunca para cekme butonu mu ne acilicakmis parayi cekebilecekmisssiniz ben yaparsam size aktaricam guncel :)

C0nNeCtiOn

Katılımcı Üye
4 Tem 2012
712
0
allah allah ? nasil bi guzel incele siteyi ya bosuna mi heycanlandm :S resim falan at

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.