Parasızlıktan Sevdiğim Kızın Yanına Gidememek

Red Star

Üye
16 Ocak 2016
134
0
Merhaba Arkadaşlar. Ben 21 yaşımdayım ve açıktan lise okuyorum. Babamın maddi durumu oldukça iyi fakat kendisiyle yıllardır görüşmüyorum. Pastahanede çalışıyorum ve günlük aldığım para 40₺. Bugün izinliydim ve sevdiğim kız beni yanına çağırdı ama cebimde sadece 20₺ param vardı. Sabah 12'de uyanıp, Beni defalarca aradı. Ben açamadım. Akşam 7 gibi aradığımda ise daha yeni uyandım deyip yalan söyledim ve aramalarını, mesajlarını görmediğimi söyledim. Kız benimle bir daha görüşmek istemediğini ve her seferinde aynı şeyi yaptığımı dile getirdi. Param yok diyemiyorum. Bulunduğum semtten yanına gitmek 2 araç ile 6₺ ve bunu gidiş, dönüş ile toplam 4 sefer yapmam gerekiyor. Sizce doğruyu söylemeli miyim? Kendimden utanıyorum.

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Dostum yaşadıgın olayı kıza anlat bundan utanılcak birşey yok maddi durumum iyi degil babamla görüşemiyorum felan diye güzel bi dille anlat kızda vicdan varsa anlar halinden yoksa hayır gelmez :)

Furkan7272

Üye
29 Tem 2009
154
0
Param yok diyince seni hor mu görecekti ki acık acık belirtmedin ? Sahsen maddi durumundan utanmayı bırak dogru olan neyse belirt dostum

TCBordoBereliler

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
471
0
Eğer İkinizde birbirinizi çok seviyor iseniz git söyle anlicaktir seni. Ama diğer arkadaşlarında yorumlarını bekle.

KaFDeR

Kıdemli Üye
4 Ocak 2012
3,106
0
Bunda cekinecek utanilacak bise yokki? Gun olur cebinden tasar gun olur metelige kursun atarsin. Soyle tepkisine bak sogursa bilki paragozdur anlayisla karsilarsa ve dogruyu soyledigin icin mutlu olursa daha da iyiye gider emin ol. Dusmez kalkmaz bi Allah..

orhanbsk

Üye
9 Nis 2016
129
0
mersin
Kardeşim canını sıkma elalemin kızına para yedirecegine sen ye okumana bak meslek sahibi olduğun zaman ne yaparsan yap canını sıkma iyi akşamlar:RpS_unsure:

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
Bence para meselesini hiç açma. Oldu ki bir yere gittiniz hesap fazla geldi beraber ödeyin . Eğer kız buna yanaşmıyorsa derdi paradır sana ondan hayır gelmez eğer yanaşırsa ona sahip çık

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
Üstad ciddi idiyse - veya kurtarabilme ihtimalin varsa ise - o senin karın olacak. Zor günde de, bollukta da yanında olacak.. Olmalı. Alışsın.

"Param yok ki güzelim durumumu biliyorsun, istersen ortada buluşalım" demeliydin.

Yok öylesine bir kız idiyse, giden gitsin sen şarkılar söyle içinden; parasız çapkınlık olmaz.

Red Star

Üye
16 Ocak 2016
134
0
Yazdıklarınızı tek tek okuyorum çok teşekkür ederim hepiniz benim kardeşlerimsiniz.

rootsuz

Kıdemli Üye
10 Ağu 2015
3,482
0
Bence anlat.Seni cidden aeviyorsa devam eder.Eger gercekten seni sevmiyorsa ayrilirsiniz

Lowindy

Kıdemli Üye
24 Eyl 2016
2,547
14
Doğruyu söylemelisin zaten seviyorsa onun gözünde paranın bir önemi yoktur yalan atarsan daha kötü duruma düşersin.

Desenger

Yeni üye
30 Tem 2016
21
0
Durumunu anlat anlayışla karşılarsa senindir, anlayışla karşılamazsa zaten öküzdür ondan yar filan olmaz :)

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg
ilk önce sevgi dolu mesaj at eğer tekrardan aranız iyi olursa durumunu öyle anlat eğer aranız düzelmezse durumunu anlatma biliyorsundur belki bazıları maddi durumu kötü olmayı alay konusu yapabiliyor

Jane Manson

Yeni üye
14 May 2016
8
0
İstanbul
Çok saçma bak hala okuyorsun zaten bu yaşta zengin olmanın falan ihtimali yok ki bunu anlatırsan anlayabilir sanki 21 yaşında herkesin işi var, okul bittiği zaman bir mesleğin olur ve kazandığın para falanda. Bence git söyle saçma sapan bir fikir yüzünden kaybetme belki o kız geleceginin aşkıdır onu ellerinle itme zaten akıllı biriyse seni terk etmez.

Cave-Man

Kıdemli Üye
21 Nis 2015
3,120
0
Lüksemburg
Kendimden utanıyorum.

Utanacak daha onemli seylerin olmali... Boyle birsey utanilacak degildir. Maddi durumundan neden utaniyorsun? Gercegi soyle eninde sonunda kiz bunu ogrenwcek herkes ogrenecek eger seni fakirken sevmiyorsa seni hic sevmemistir. Kendin olmalisin hep bir kabugun icinde olamazsin. Daha yasin yasli bile degil zamanin varken oku. Hem onu okurken kaybetsen ne olacak bunu da dusun belki okursan mezuniyetinden sonra daha iyisi gelecek. Daha iyi bir hayat. Bir kisiye takilma kariyerine odaklan. 30una varmadan okumazsan 30dan sonra isin cok zor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.