Parcalar halinde gozuken videoyu nasil indiririm ?

Byyaraliqrall

Katılımcı Üye
18 Tem 2015
420
0
korra.png

Selam sorum acik

Moderatör tarafında düzenlendi:

Byyaraliqrall

Katılımcı Üye
18 Tem 2015
420
0
Ayni sitede videoyu ok.ru kaynagindan acmasini sectim sonra video linkini kopyalayip videoder programina yapistirdim. ve ise yaradi ok.ru kaynakli videolari videoder ile sorunsuzca indire biliyorum demin facede anlattilar ayni sorundan muzdarib olan varsa nasiplenir.

Fakat ustteki sorunumun cozumunu biliyosaniz postun ustunden 1 yil gecse bile cevap yazin lutfen

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
114
uzay
Merhaba, makro yardımı ile siz pc de değilken bile indirme yapabilirsiniz. Ayrıca bu sistem "mobil" olarak aynı şekilde mi çalışıyor? Mobil üzerinden belki bir çözüme ulaşabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.