Payday2 Kapanma Sorunu

Agend

Katılımcı Üye
13 Mar 2016
848
2
Belirsiz
Merhaba,
Dedim steam bedava yapmış indirip oynayalım.. Oyunu indirdim oyuna girdim oyun açılıyor sıkıntı yok baştaki kısa filmi vs izliyorum tam oyun başlayacak READY butonuna basıyorum yüklerken oyun kapanıyor sebebi ne olabilir ?

Agend

Katılımcı Üye
13 Mar 2016
848
2
Belirsiz
Moderatör tarafında düzenlendi:

MertC92

Katılımcı Üye
19 Mar 2017
483
0
Steam Kütüphaneden Payday 2'nin özelliklerine gel, Yerel Dosyalar sekmesinden Oyun Dosyalarının Bütünlüğü Doğrula butonuna tıkla ve bitmesini bekle. Yüksek ihtimal sorunun çözülecektir.

Agend

Katılımcı Üye
13 Mar 2016
848
2
Belirsiz
driverlerini güncelleyip denermisin tahminim sorunun düzelicektir.

Hepsi güncel hata aynı

Steam Kütüphaneden Payday 2'nin özelliklerine gel, Yerel Dosyalar sekmesinden Oyun Dosyalarının Bütünlüğü Doğrula butonuna tıkla ve bitmesini bekle. Yüksek ihtimal sorunun çözülecektir.

Dün assets klasörünü silip dediğini yaptım 16.9gb eksik dosya buldu gece boyunca yaptı sabah açtı sorun aynı

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.