paypall TÜRKİYE miz için işlemleri durdurdu yardım?

galali31

Yeni üye
27 Haz 2016
42
0
paypall ödeme işlemleri durduruldu çözüm var mıdır yada onerebileceğiz (paypall) gibi int üzerinden para işlemleri yapabileceğimiz bir yer var mı ? CEVAPLARINIZ BENIM ICIN DEĞERLİDİR TEŞEKKÜR EDERİM HEPİNİZE :)

26 Haz 2016
188
0
paypall ödeme işlemleri durduruldu çözüm var mıdır yada onerebileceğiz (paypall) gibi int üzerinden para işlemleri yapabileceğimiz bir yer var mı ? CEVAPLARINIZ BENIM ICIN DEĞERLİDİR TEŞEKKÜR EDERİM HEPİNİZE :)

Paypalın attığı maili oku çok oldu durduralı para çekiminde alt limiti kaldırmışlardı hepsini çek diye ama artık aktif mi değil mi bilmiyorum. Eğerki oyun için düşünüyorsan Bunu dene istersen

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,116
31
-
31 Temmuz'a kadar işlem yapabiliyorsun. Daha sonrasında (benim bildiğim) yine online işlem yapabiliyorsun fakat sadece Nakit kartını kullanamıyorsun. Sanırım başka banka kartı ekleyebiliyorsun. Yani paypal-nakit.com kapanıyor paypal.com açık :)

26 Haz 2016
188
0
31 Temmuz'a kadar işlem yapabiliyorsun. Daha sonrasında (benim bildiğim) yine online işlem yapabiliyorsun fakat sadece Nakit kartını kullanamıyorsun. Sanırım başka banka kartı ekleyebiliyorsun. Yani paypal-nakit.com kapanıyor paypal.com açık :)

Paypal tamami ile ilişiğini kesti Türkiyeden

Paypal mailinden kesit
Kod:
PayPal olarak Türkiye’deki faaliyetlerimizi durdurduğumuzu üzülerek bildirmekteyiz.

6 Haziran 2016 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Türkiye’deki müşterilerimiz PayPal hesapları üzerinden para gönderme ve alma işlemi yapamayacaklardır.  Müşterilerimiz PayPal hesaplarına giriş yapabilir ve varsa hesaplarındaki bakiyeyi Türkiye’deki banka hesaplarına aktarabilirler. 

Belirtmek isteriz ki, PayPal’ın önceliği her zaman müşterileri olmuştur. Ancak yerel düzenleyici kuruluşa yaptığımız lisans başvurusunun reddi ve ilgili kurumun Türkiye'deki faaliyetlerimizi durdurma talimatı doğrultusunda uygulamak durumunda olduğumuz bu karardan dolayı üzüntü duymaktayız.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.