Pc açılınca programlar geç açılıyor yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

del piero

Üye
4 Ağu 2012
118
0
Evden :)
SİSTEM ÖZELLİKLERİM
7VuBY.jpg

FHzze.jpg

PROGRAMLAR
xpabb.jpg

TvAJK.jpg

VaFUj.jpg

YoUngCrUel

Katılımcı Üye
9 Ağu 2011
811
0
İstanbul
Bu DirectX Tanı Aracı Yani Bilgisayardaki Donanımın Geniş Ve Ayrıntılı Şekilde Bilgisini Veren Araç..

Bu yazılımın arayüzüne ulaşmak için aşağıdaki yol izlenebilir.
Windows Vista ve 7 öncesi işletim sistemleri için:
Başlat -> Çalıştır açıldıktan sonra "dxdiag" kısaltması yazılarak ulaşılabilir.
Windows Vista ve 7 işletim sistemleri için:
Başlattaki arama çubuğuna yine "dxdiag" kısaltması yazılarak DirectX tanı aracına ulaşılabilir.

Fakat Bu Başlat - Çalıştır'a Kaydolmuş Herhalde Oyuzden Otomatik Açılıyor..Advenced System Care 5 İndir ve Ayrıntılı Bilgisayar Onarımı Yaptır.

+REPİ UNUTMA :)

del piero

Üye
4 Ağu 2012
118
0
Evden :)
Bu DirectX Tanı Aracı Yani Bilgisayardaki Donanımın Geniş Ve Ayrıntılı Şekilde Bilgisini Veren Araç..

Bu yazılımın arayüzüne ulaşmak için aşağıdaki yol izlenebilir.
Windows Vista ve 7 öncesi işletim sistemleri için:
Başlat -> Çalıştır açıldıktan sonra "dxdiag" kısaltması yazılarak ulaşılabilir.
Windows Vista ve 7 işletim sistemleri için:
Başlattaki arama çubuğuna yine "dxdiag" kısaltması yazılarak DirectX tanı aracına ulaşılabilir.

Fakat Bu Başlat - Çalıştır'a Kaydolmuş Herhalde Oyuzden Otomatik Açılıyor..Advenced System Care 5 İndir ve Ayrıntılı Bilgisayar Onarımı Yaptır.

+REPİ UNUTMA :)

deneyip cevabı yazacağın inş. olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.