Pc Açılıyor Fakat Hoşgeldiniz Görmeden Kendini Resetliyor

GeceninOfkesi

Katılımcı Üye
24 Eyl 2016
783
1
..
Arkadaşlar Başlıkta Belirtiğim Gibi Pc Açılıyor Fakat Hoşgeldiniz gelmeden kendine reset atıyor...
Birçok Yöntem Denedim Fakat Birtürlü Çözemedim Yardımcı Olabilicek varmı?
+ Bazen Hiç Açılmıyor Ram Slotunun Yerini Değiştirince Açılıyor
+ Tamirciye Götüremem Param yok..

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
Dediğini yap muhtemelen işe yaramaz çünkü başıma gelmişti. Ama çok önemli dosyaların varsa denemeye değer

Ben Küçüktüm , Bilgisayara Format Atan Adam O Virüsü Bulaştırmıştı.Nedense Geri Verdi , Yeniden Verdik Formatladı Ve Virüs Gitti.

Şuan Pcdeyim, Fakat Geçen Arkadaşa Ödünç Flash Belleğimi vermiştim Yakmış Flaşı Pezo(Meksika Para Birimi :trl)...

1-2 TL'ye CD Al O Zaman.

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
Dur Şu Flashı Düzeltmeye Çalışayım :trl
( Cimrilik yaptığımı sanacaksın ama pc parçaları satan dükkan Epey Uzak & Üşeniyorum...)

Aslında Virüsten De Olmayabilir.O Virüsün Amacı Şu Winlogon.exe Başladığı İtibaren Sonlanıyor Ve Restart Çekiyor.Şöyle De Yapabilirsin RAM'ı Çıkart , Sarı Kısımları Silgiyle Sil Ve Üfle.Yeniden Tak.

Thouros

Üye
3 Haz 2017
120
0
izmir
kendine bi harici harddisk al kullandığın programların sadece setup dosyalarını ve önemli driverlarını yüklersin için böylece bu tip durumlarda kısaca halletmiş olursun.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.