Pc acilmiyor acil yardim

Fatihilgin

Yeni üye
23 Nis 2015
39
0
selam arkadaslar ben bugun laptop ta oyub oynadim sonra pc de "advanced system care 9"programi ile temizlik yaptim ardindan driver booster secegine tikladim ve bana 2 surucu guncel degil simdi guncelleyin dedi halbuki gecen hafta yapmistim belki program bulamamistir diyip 2 surucuyu guncelledim ardindan laptop in kapagini kapatip 1 saat sonra tekrar actim pc de elektrik yok hic bi isik yanmiyor tepki falan vermiyor ne yapmaliyim bu durumda format atilir mi acil yardim edin

srelenka

Katılımcı Üye
24 Tem 2014
855
0
kardeeşim vallahi bende advanced sytem care yi yüklemiştim hızlandıracağına resmen çöktürdü diyebilirim format atım sonrasından bizim işletim sistemleri ile uyuşmuormu ne oluor bilmiorum inşl sorunun çözülür benim masaüstü olduğu için pek laptopdan anlamıorum hayırlı geceler

Fatihilgin

Yeni üye
23 Nis 2015
39
0
kardeeşim vallahi bende advanced sytem care yi yüklemiştim hızlandıracağına resmen çöktürdü diyebilirim format atım sonrasından bizim işletim sistemleri ile uyuşmuormu ne oluor bilmiorum inşl sorunun çözülür benim masaüstü olduğu için pek laptopdan anlamıorum hayırlı geceler

Kardesim aslinda program binevi iyi ama driverdan falan anlamiyor bu program benim pc keske cokse en azindan bi hareket olurdu ama simdi takoz gibi sifir hareket oylece yatiyor isletim sistemi win8.1 bu arada. Artik tamire verrim yani yapcak bise yok yorumun icin tesekkurler

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Dostum bazı laptoplarda oluyor o problem.Okulumuzda HP Compaq 700 Serisi bir laptop var ucuz ama fiyata göre güçlü bir laptop.Bana veriyorlardı birkaç program yüklenmesi için.Ekranı kapatıyorum sonra açmaya çalışınca açılmıyor.Bazen ışığı yanıyor bazende hiçbir tepki vermiyor.
Bataryayı söküp tekrar tak dostum.Olmazsa şarja tak bi bak tepki veriyormu.Uzun süre bekleyince açılabiliyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.