PC alcam yarıdm

Massively

Üye
1 Ocak 2016
199
0
Kardeşim bütçen yetiyorsa bence toplama al yok illa bu dediklerimden seçicem diyorsan 8GB RAM seni bayağı götürür. 4GB Ekran kartının daha çok işine yarayacağını düşünüyorum. Ve ekstra olarak ekran kartının modelide önemli. Zaten tahminimce 4GB Ekran kartının modeli düşük olamazda sen yinede istersen yaz modelini yardımcı olalım.

JamesKey

Üye
12 Ağu 2015
121
0
Kardeşim bütçen yetiyorsa bence toplama al yok illa bu dediklerimden seçicem diyorsan 8GB RAM seni bayağı götürür. 4GB Ekran kartının daha çok işine yarayacağını düşünüyorum. Ve ekstra olarak ekran kartının modelide önemli. Zaten tahminimce 4GB Ekran kartının modeli düşük olamazda sen yinede istersen yaz modelini yardımcı olalım.
Nvidia geforce 920m modeli

inquesti

Üye
27 May 2013
188
0
8 Gb ramle internet üzerinde yapamıycağın işlem yok zaten kasma vs. yapmaz 12 ye ihtiyacın olduğunu düşünmüyorum ama ekran kartının önemi şu aralar fazla grafik oyunları vs. kaldırmıyor diye yakınmak istemiyorsan 4 gb ekran kartı olanı al yok sırf internette dolanıyorum pcde işlemler yapıyorum photoshopla ugrasıyorum diyorsanda 12 gb ram olanı al ki pek fark etmeyecektir ama ağır ve grafikli işlemlerde ekran kartı ve işlemci önemlidir özetle 8 gb ram olanı alabilirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.