Pc birden kapandı :@

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

-Kj-

Katılımcı Üye
29 Kas 2011
355
0
izmir.
Arkadaşlar merhaba flood atma programı arıyordum bir kaç siteye girdim.
sonra aradıgım şekildeki programı buldum.

tam rar'dan cıkartırken pc' kapandı ve mavi bi ekran geldi
disk falan birşeyler yazıyordu olayı çözemedim.

acaba ne olmuş olabılır?

Son düzenleme:

hack team hack

Katılımcı Üye
5 Eyl 2011
423
0
konu yerin yanlış lütfen reklam içerikli paylaşım yapmayın o programsa programlar bölümüne yap ayriyetten indirme linkini kopyala siteyi degil

Hakan Soylu

Katılımcı Üye
4 Mar 2012
766
0
Ş.URFA !
Arkadaşlar merhaba flood atma programı arıyordum bir kaç siteye girdim.

tam rar'dan cıkartırken pc' kapandı ve mavi bi ekran geldi
disk falan birşeyler yazıyordu olayı çözemedim.

acaba ne olmuş olabılır?

Tekrar Actıgında Bilgisayarda Birşey Yoksa. Sadece Biraz Kafası Karışıp Kendine Reset Atmıştır. Eğer Hala Maviyse Ekran Kartın Yanmıs Olabilir .

lDeanl

Katılımcı Üye
3 Mar 2012
787
0
Aynı Şey Benimde Başıma Geldiydi Ekran Kartını Bi Kontrol Ettir Bence Büyük İhtimal Benimki Gibi Yanıktır Ramdede Olabilir Sorun.

cinfizy

Üye
26 Şub 2011
116
0
4g9s2.jpg

kardes böle bir mavi ekran hatası alıyorsan Bu durma hatası genellikle bir donanım veya yazılım uyumsuzluğu sorununu gösterir....
Ama sana Önerebilecegim bir program var Kullanabilirsin...

.AntiCrash..
4gbcv.gif

Link...
https://hotfile.com/dl/152792961/7c00d9f/AnTi_Crash_MsX.rar.html

Sistemimizde aniden karşılaştığımız ve zamanla daha büyük sorunlar meydana getiren ve hepimizin karşılaştığımız mavi ekran hataları olsun,donma gibi sistem hataları ve karşılaştığımız diğer hataları %95 gibi büyük oranlarda azaltır ve yok eder.Program araç çubuğunda kendi kendine çalışır ve herhangi bir sorunda ve öncesinde kendi kendine devreye girer aynı zamanda istersek biz çalışıtırp normal zamanda scan yapabiliriz ve sistemizde daha büyük sorunlardan kurtulabiliriz.....
Yardımcı Olabildiysem Ne mutlu bana....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.