Pc Çökertici Virüs Yapma Programı (PC-Infaz v4.1)

furkan toros

Yeni üye
30 Ocak 2013
44
0
benim bir sorum olacaktı.ben birinin pc sini çökertince bana ne olacak ben ne kazanacağım adamla nuck savaşı mı yapıyorum.elime ne geçecek.tek istediğim bazı siteleri ele geçirip (türkiye türklerindir) gibi yazılar yazmak mesela bayramlarda yazabilirim.bana yardım edecek birini arıyorum
şimdiden saolun arkadaşlar :) kolay gele
iyi hacklemeler

fre3dom

Katılımcı Üye
5 Ocak 2013
325
0
benim bir sorum olacaktı.ben birinin pc sini çökertince bana ne olacak ben ne kazanacağım adamla nuck savaşı mı yapıyorum.elime ne geçecek.tek istediğim bazı siteleri ele geçirip (türkiye türklerindir) gibi yazılar yazmak mesela bayramlarda yazabilirim.bana yardım edecek birini arıyorum
şimdiden saolun arkadaşlar :) kolay gele
iyi hacklemeler

ALLAH yardımcın olsun kardeşım :)

hilmicansali

Yeni üye
30 Ocak 2013
8
0
Ya usta ben ındırdım ıyı hos guzel vıruslu mıruslu bı vırus atama programı gırdım butun secenkler falan gozukuyor secıyorum sey dıyor aynı dızınde olustu dıyor bıle bıle ıcon secıyorum ama ben sonra o ıkona daır hıcbır ız goremıyorum nereye katdetıyor vırusu hangı dosya vıruslu oluyor bana ıyıce yardım eder mısın gerekrıse faceımı vereyım facebook.com/hlmcn.sali ekleyıp yardım edersen cok sevınırım

matrixlord

Kıdemli Üye
8 Ocak 2013
2,433
0
Arkadasıma Yaptım Diyelim. Bana Sen Benim Pcyi Düzelt Para Veriyim Derse Nasıl Düzeltme Yapıcam ?

hilmicansali

Yeni üye
30 Ocak 2013
8
0
Ardakaşlar gozunuzuseveyım bı yetkılı kısı falan bu programı kullanan bı yardım etsın aynı dızınde olustu dıyor rarlı dosyanın cıınde mı oluyor yoksa cıakrdıgımız pc ınfaz klasorunde mı olusuyor vırus hangı dosyayı rarlayıp upload etmemız gerekıyor ben ıkon degıstırdım -ıkonu hıcbıryeyerde goremedım cok laızm bu program gozunuzu seveyım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.