pc den sürekli aralıklarla ses geliyor

occibital

Katılımcı Üye
10 Şub 2011
759
3
selamun aleyküm arkadaslar pc yi comfixle tarattım ama tarattıktan sonra pc ye usb sokunca bir ses çıkarya 5-10 sn aralıklarla sürekli o bildirim sesi çıkıyor daha öncedende çıkıyordu fakat reset atınca düzeliyo acaba sorun neyden kaynaklanıyordur ? isteyen team ıd şifre verebilirim pc lağyop bu arada

PcKoloqx

Üye
25 Şub 2014
224
0
İşiletim sistemin nedir?
Bilgisayar markan nedir?
Bilgisayar herhangi bir darbe aldımı?
Bilgisayarı alalı ne kadar oldu?
comfix in tam kapandıgından eminmisin?

occibital

Katılımcı Üye
10 Şub 2011
759
3
pc yi alalı 1 sene oldu herhangi bir darbe almadı casper laptop win7 ultimade kurulu combofix tam kapandı combofix ile taratmadan öncede arada yapyodu reset atınca düzeliyo ama bana neyden kaynaklandıgı lazım

Sonsuza~Dek

Kıdemli Üye
25 Tem 2013
2,413
0
BIOS'dan kaynaklandığına eminim fakat, bilgisayarında virüs olabilir başka bir antivirüs programı ile bilgisayarını taratırmısın eğer işletim sisteminde sorun yoksa eminimki BIOS'dan kaynaklanıyordur.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.