Pc hard disk'i okumuyor ! Acil yardım

sorgula

Yeni üye
24 May 2016
20
0
81zlJQ.jpg

pc hard diski görmüyor nasıl düzeltebilirim yardım eder misiniz ?

erman19bs

Katılımcı Üye
5 Mar 2016
521
0
bursa
biraz açarmısın nasıl biçimlendirebilirim

bicimlendirmek format gibu bisi eger bicimlendirirsen windows silinir ve pc acilmaz
cozum icin sunlari denemelisin
1.bios menuye gir f10 f12 veya delete
2.boot menusune git
3.ordan harddiski en basa al
4.pc yi yeniden baslat
bisi sorucam pc hardisski okumassa pc acilmaz simdi aklima geldi :D
okuyodurda orda gozukmuyordur

Mint0q

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
788
0
bicimlendirmek format gibu bisi eger bicimlendirirsen windows silinir ve pc acilmaz
cozum icin sunlari denemelisin
1.bios menuye gir f10 f12 veya delete
2.boot menusune git
3.ordan harddiski en basa al
4.pc yi yeniden baslat
bisi sorucam pc hardisski okumassa pc acilmaz simdi aklima geldi :D
okuyodurda orda gozukmuyordur
o biçimlendirme olmuyo pc yi o diskten boot lamasını istiyosun pc o diski kullanarak açılıyor eğer biçimlendirmek istiyorsan:
1-Bilgisayarım
2-Diske Sağ tık
3-Biçimlendir
4-Başlata tıkla
5-Eğer hala görmediyse FAT32 türün NTFS yapın deneyin

erman19bs

Katılımcı Üye
5 Mar 2016
521
0
bursa

o biçimlendirme olmuyo pc yi o diskten boot lamasını istiyosun pc o diski kullanarak açılıyor eğer biçimlendirmek istiyorsan:
1-Bilgisayarım
2-Diske Sağ tık
3-Biçimlendir
4-Başlata tıkla
5-Eğer hala görmediyse FAT32 türün NTFS yapın deneyin

bide soyle dusun pc den hddyi cikar pc acilirmi acilmaz
hardiski okumassa nasil pc acilacak dostum bence adam normal c disk veya d diski okumuyordur hds saniyor olabilir

Mint0q

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
788
0
bide soyle dusun pc den hddyi cikar pc acilirmi acilmaz
hardiski okumassa nasil pc acilacak dostum bence adam normal c disk veya d diski okumuyordur hds saniyor olabilir
Eğer C,D okumasaydı o fotoğrafı adam bize atamazdı 2 tanemi sabit disk taktı bir bilgisayara taşınabilir 1tb lik 500gb diskler var onlardan biridir problemi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.