PC Mavi ekran vermeye başladı

hackteam01

Katılımcı Üye
16 Ara 2008
345
0
Merhaba arkadaşlar benim pc Win7 ydi 5 ay önce crackli Win8 yükledim ama yüklediğimden beri hep hata hata...
Mavi ekran çıkmadan önce azıcık kasmada bütün programlar kapanıyordu mozilla kullanıyordum
Mozilla çöktü raporu çıkıyordu. LoL kapanıyordu felan çok sinir bozucu bişi şarkı dinlerken lag girince direk çöküordu. Son 3 gündür facede resım açsam bile mavi ekran çıkmaya başladı acayip sinir bozucu birşey hard diskimde sorun vardır diye düşündüm test ettim ama anlamadım resmi ;

3562incid4616198.png

sizce neden mavi ekran çıkıyordur.

hackteam01

Katılımcı Üye
16 Ara 2008
345
0

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.