Pc Satıyorum Yardım Beyler.

cCcOguzcCc

Üye
17 Ara 2012
116
0
Arkadaşlar Eski bi Masaüstü Bilgisayarım Varda Artık Onu Elden Çıkartma Zamanı Geldi Sizlerle Fotoğraflarını Paylaşacağım Acaba Kaçtan Satabilirim Bilgisayarcı Bi Abi Var O Satacağın Zaman Haber Ver Demişti Öncelikle Sizlerden Yardım Alayım İstedim Kaça Gider Bu Pc Olumlu yada Olumsuz Yorumlarınızı Bekliyorum Arkadaşlar Soğolun. :yo :yo

rg9l.png

6bgn.png

lwzp.png

wpkd.jpg

38wu.png

iy6y.jpg

3b0b.jpg

j5us.jpg

z4v5.jpg

AlparslaNN

Uzman üye
29 Eyl 2012
1,143
0
Türkiye
Kardeşim ben bu bilgisayarı alırdım ama o bilgisayardan daha iyileri çıkmasaydı

Kardeşim çok zorlama satamazsın alan olursa bile hayatında bilgisayar görmeyendir yada cmd komutlarıyla uğraşan biridir

splendor1

Katılımcı Üye
4 Eyl 2008
487
0
Adanalıyık
kardeş baya eski duruyor kasa fln.hadi görüntüsünü geçtim özellikleride ancak eski oyunları kaldırır ki çoğu kişi oyun için masaüstü tercih eder.En fazla ederi ne dersen piyasada baba gibi bilgisayarların 1000tl olduğunu varsayarsak en fazla 300 o da çok darda kalmış biri için.

Zxe

Uzman üye
30 Haz 2013
1,203
0
Londra
Güzel Ancak İyi Bişi Vermen Lazım
Birde İşlemciye o.c yaptınmı ?
Rami Yükselt :D
Mesela Benim Anakart :D
Anakart:Gıgabayte Am3 200 tl
İşlemci:200 tl
Ekran Kartı 275 Tl GT430
Power Suplly 50 tl
Monitor:200 Tl
Hocam Siz Hesaplayın :D

TURKSTFN

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Nis 2013
23,056
1
Bunun en fazlaa edeceği400-500tl civarı eder baya geri kalmış 1gb ram yetersiz kalır alacak olan biri sadece internete girmek için kullanır

premiumx

Katılımcı Üye
1 Kas 2012
360
0
Ctrl+Alt+Del
300-400-500 lira diyenler olmuş kardeşim ama etmez. En fazla bilgisayarcının sana vereceği fiyat 100 lira. 500 liraya bunu satman imkansız. Bilgisayarcıya 500'e satsan bunu adam kaç paraya satacak? Elden birine satıp kazıklarsın anca. 500 liraya 2. el sağlam bir laptop bile alınabilir. 600 liraya da bundan çok daha istikrarlı bir PC toplayabilirim.

cCcOguzcCc

Üye
17 Ara 2012
116
0
Arkadaşlar Pc 6 senelik :D Haklısınız bayağı eski ama Bitane Laptop Aldım Bunuda Babam kullanıyor internete giriyor sadece evdede çok yer kapladığından annem istemiyor bizde elden çıkarıp babama 1 tane tablet alalım diyoruz 1 tablet parası eder herhalde yarın bilgisayarcı abiyle konuşacağım.

mcpasa63

Katılımcı Üye
14 Nis 2012
768
0
C:\Windows
Arkadaşlar Pc 6 senelik :D Haklısınız bayağı eski ama Bitane Laptop Aldım Bunuda Babam kullanıyor internete giriyor sadece evdede çok yer kapladığından annem istemiyor bizde elden çıkarıp babama 1 tane tablet alalım diyoruz 1 tablet parası eder herhalde yarın bilgisayarcı abiyle konuşacağım.

Dostum Bilgisayarcıya Satmayı dusunursen İstediğin Fiyata Satamassın Nedeni Soyle Adam Özelliklere Bakar Der Bu pc Cok Kotu En fazla 100 tl Eder 100 Tl ye alır 200 250 tl ye satar anlayacagın baskasına sat eyer 2 gb ram atabilirsen 400 satarsın bu pc yı sana tavsiyemm Bilgisayarcılara satma sımdılık 2 gb ram aktar daha sonra 400 satarsın...

mcpasa63

Katılımcı Üye
14 Nis 2012
768
0
C:\Windows
Ram Kolay bulunurmu fiyatı ne olur bayağı eski çünki kaldımı o ramlerden ?

Dostum Gidip 2 gb Ram aL Bizim burda fiyatı 80 tl falan ama sızın oraları bılmem internetten de ucuzlarını bulabilrsin Ram almadan önce Anakartının Ddr Kaç Desteklediğini Öğren Maximun Ram kapasitesii Öğren ona Göre Al Eyer anakartın ddr2 desteklıyora gidip ddr3 alırsan uymaz onun ıcın dıkkat edecen , Ram kapasitesine bak max kaç gb öğrenki kapasiteyi asma kapasitesine uygun al...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.