pc şifreler

nakahcr7

Üye
28 Eyl 2013
176
0
merhaba arkadaşlar
ben kendi kullandığım pc de girmiş olduğum şifreleri bazen unutuyorum çünkü sürekli kullanılmıyor pc bu girilmiş olan şifreleri gösteren veya sistem içerisinde bu girilen şifreleri bulabileceğimiz bir program veya yapılanbilen bir şey var mı? foruma baktım bununla ilgili ama birşey gözüme çarpmadı. bilgisi olan biri varsa lütfen yazabilir mi?
teşekkürler

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Evet şifreler bi yerde saklanıyor.zaten saklanmasa senn girdiğin yanlış veya doğru şifreyi ayırt edemezdi.
ama o şifrelere şifrelenip saklanıyor kardeşim.ayrıca onlara ulaşabilsek şifrelemein bi anlamı kalmazdı. kesinlkle ulaşılmaz diye bişey yok ama chromeden girilen şifreleri kayıt eden eklenti gibi bişey var. onu arastırısan bişeyler bulursun

Zeron.

Kıdemli Üye
24 Eyl 2013
3,075
5
Moscow
merhaba arkadaşlar
ben kendi kullandığım pc de girmiş olduğum şifreleri bazen unutuyorum çünkü sürekli kullanılmıyor pc bu girilmiş olan şifreleri gösteren veya sistem içerisinde bu girilen şifreleri bulabileceğimiz bir program veya yapılanbilen bir şey var mı? foruma baktım bununla ilgili ama birşey gözüme çarpmadı. bilgisi olan biri varsa lütfen yazabilir mi?
teşekkürler

Herhangi bir not defterine kayit edip not defterinde saklayabilirsin boylelikle unutmazsin. Msnpass programini kullanabilirsin programi actiginda surekli sifreleri gosterir veya, zarariz bir keylogger olusturup kendi makinende acip bir hesaba yonlendirebilirsin boylelikle hic birseyi unutmazsin.

nakahcr7

Üye
28 Eyl 2013
176
0
Evet şifreler bi yerde saklanıyor.zaten saklanmasa senn girdiğin yanlış veya doğru şifreyi ayırt edemezdi.
ama o şifrelere şifrelenip saklanıyor kardeşim.ayrıca onlara ulaşabilsek şifrelemein bi anlamı kalmazdı. kesinlkle ulaşılmaz diye bişey yok ama chromeden girilen şifreleri kayıt eden eklenti gibi bişey var. onu arastırısan bişeyler bulursun

abicim ben baktımda dedin eklenti bulamadım senin chrome şifrerini kaydeden bir eklenti bildin varsa link atarsan sevinirim

nakahcr7

Üye
28 Eyl 2013
176
0
abicim ben baktımda dedin eklenti bulamadım senin chrome şifrerini kaydeden bir eklenti bildin varsa link atarsan sevinirim

Herhangi bir not defterine kayit edip not defterinde saklayabilirsin boylelikle unutmazsin. Msnpass programini kullanabilirsin programi actiginda surekli sifreleri gosterir veya, zarariz bir keylogger olusturup kendi makinende acip bir hesaba yonlendirebilirsin boylelikle hic birseyi unutmazsin.

abi sorun o değil mesela benim bir eniştem var ablamı faceden aldatıyo o az önce benim pc facesine girdi facesini dondurdu bunun girdi şifreyi nasıl bulabilirim onun için yani eski girilen şifreli görme kulandım tarayıcı chrome

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16

Sağ üst köşede ingiliz anahtarı şeklide olan simgeye tıkla, Ayarlar de sonra açılan sayfanın en altında Gelişmiş Ayarları göstere tıkla sayfa alta doğru açılacak Şifre ve Formlar kısmında Kaydedilen şifreleri yönetin'e tıkla açılan ekranda şifrelerin var üzerlerine tıklayıp göster dersen tüm şifreleri görebilirsin.

o zor gelirse daha basit bi yöntem vrediğim adresi aynen google arama çubuguna yapıstır.

chrome://chrome/settings/passwords o zaman girile şiflerri gösterir.

nakahcr7

Üye
28 Eyl 2013
176
0
Sağ üst köşede ingiliz anahtarı şeklide olan simgeye tıkla, Ayarlar de sonra açılan sayfanın en altında Gelişmiş Ayarları göstere tıkla sayfa alta doğru açılacak Şifre ve Formlar kısmında Kaydedilen şifreleri yönetin'e tıkla açılan ekranda şifrelerin var üzerlerine tıklayıp göster dersen tüm şifreleri görebilirsin.

o zor gelirse daha basit bi yöntem vrediğim adresi aynen google arama çubuguna yapıstır.

chrome://chrome/settings/passwords o zaman girile şiflerri gösterir.

abi ben yukarda dedin yönet yöntemiyle baktım ama şifre gözükmedi deep freze var pc facesini girdi sonra pc reset yada herhangibi birşey yapmadan çıktı faceden giti pc açık kaldı araştırdım dedin yöntemi yaptım ama olmadı şifreler gözükmüyor

u7Xz

Uzman üye
18 May 2013
1,486
0
İstanbul
abi ben yukarda dedin yönet yöntemiyle baktım ama şifre gözükmedi deep freze var pc facesini girdi sonra pc reset yada herhangibi birşey yapmadan çıktı faceden giti pc açık kaldı araştırdım dedin yöntemi yaptım ama olmadı şifreler gözükmüyor

O sadece kayıtlı şifrelerde işe yarar Facebook'e giriş-çıkış yapmış ise ve kayıt etmemiş ise o şifre bulunamaz.

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16

KArdeşim o zaman depfreez ri kaldırıp bi keylogger atmalısın .durumun onu gösteriyo.deepfreezin şifresini biliyosan kaldır Deep Unfreezer İndir - Tamindir

bu programı kullan.

nakahcr7

Üye
28 Eyl 2013
176
0
abi tmm deep freze kaldırmak sorun değil aslında bana iyi bir keylog bulmam lazım hakops loger kulandımda şifreler gelmiyo 2nokta abe team wersem yaparmısın bana kaylogleri

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16

ICHIDH

Uzman üye
25 Eyl 2013
1,531
3
Erzurum
merhaba arkadaşlar
teşekkürler

Karde rat keylogger falan istemiorsan kayit deft var sonra arkadaslar onermis metin belg kaydet demisler bence dinle onlari

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.