pc sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mendoza58

Üye
1 Ocak 2010
99
0
selam arkadaşlar..sorunum donınmsalmı ,başka bişeymi anlıyamadım.pc nin fişini cekince 30-40 dk arası power düğmesi calışmıyor ,bu sadece pc nin fişini cektikten sonra oluyor.bu süre zarfında dikkat ettiğim ethernet lambasıda yanmıoyr modemde ..sonra ne oluyorsa ethernet ışığı yanıyor sonra power düğmeside calışmaya başlıyor ,sonrası normal olarak pc yi kullanıyorum.!!fişi cektin sonra yarım saat kadar pc hic acılmıyor yani,:confused:

Cruiser Vaqabond

Kıdemli Üye
16 Ağu 2011
2,157
1
New Jersey
Güzel Bi Temizlik Yap (Garantisi Yoksa)

Ama TemizLik Biraz İnce Olsun Derinlere Doğru Git ;)

-Temizliği Yapıp&Yapamicağın Konusunda TereddütLüysen Hiç ELLEME !

[TEMİZLİK İNCE OLURSA DONANIMLARI ÇIKARIP TEKRAR TAKMAN GEREKECEK. BELKİ İŞE YARAYABİLİR,GÜÇ KAYNAGININ İÇİNİ AÇ MESELA KESİN BAMBAŞKA Bİ DÜNYA VARDIR ORDA :D ]

Son düzenleme:

v3nomtR

Kıdemli Üye
23 Şub 2010
2,688
0
İstanbul
güç kaynağında problem vardır ama 3o dk beklemeden önce power tuşuna basılı tutup beklersen belki daha çabuk açılabilir bilir birde arkadaşın dediği gibi temizlikte fayda var

mendoza58

Üye
1 Ocak 2010
99
0
ewet temizlik konusunda önerileriniz doğru olabilir..! ince temizlik yapıyorum ,bilgim var .
yardımlarınız icin tşk edrim sorun bu galiba ..üşengeclikten hic pc masasının altına baktığımız yokki ne durumda diye ..!saolun can lar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.