Pc Toplucam bunlar birbirine uyarmı ( darboğaz,uymusuzluk vb.)

berke1999x

Katılımcı Üye
26 Haz 2016
476
0
Root@Berke
Anakart Adı : Gigabyte GA-H61M-DS2 v4.0
İşlemci : İntel Core i5-3330 3.00Ghz 6mb cache
ekran kartı : MSI GTX1050 Ti AERO ITX OCV1 4GB GDDR5 Nvidia DX12 GeForce Ekran Kartı
Ram : Kingston 4GB Hyperx Fury Black DDR3 1600MHz CL10 Single Ram + 4gb ddr3 birtane daha
Hdd : Farketmez 500 gb birtane :D
Kasa : PowerBoost Royal Serisi VK-G1002S USB 3.0 Midtower Kasa (Psu Yok)
Beyler Benim daha satın almadıklarım ekran kartı ve ram sizce bu ekran kartı anakarta uyarmı işlemciye uyarmı ? yani bu pc ile csgo gta5 pubg falan oynarmıyım ya bilen birileri yazsın yani neleri değiştirsem daha iyi olur falan

yusufcanTR

Yeni üye
8 Ocak 2017
19
0
Bence çok rahat kaldırır ancak çokda yüksek bişey bekleme ana kart h110 yaparsan daha iti olabilir eskiden bu pc toplama olayını takip ediyordum ancak simdi pek bişey bilmiyorum ama yinede iyi bence

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.