Pc ye sızma yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ze0LLe

Katılımcı Üye
16 Eyl 2010
330
0
İstanbul / ataşehir
merhaba arkdaslar sorunum şu şekil
ben çeşitli yontemlerle her hangi bir ikişinin pc sinin ıp adresini alabiliyorum fakat ona hiç çaktırmadan pc sine sızma msn sini alma gibi yontemler bulmaıyorum açıkcası zoro lanı yapabılıorum kolay olan olmuyor boyle bi program varmı yada bir yontem aradıklarımın hepsi yha kurbana msnden yoluuosun yada fake yontemleriyle fln yedirmeye calısıyorsun fakt benım aradıgım şey ıp sini bıldıgım pc ye habersiz sızabilme yada msn facebook gibi bilgilerini alabilme

seko1640

Katılımcı Üye
16 Ocak 2011
370
0
ıp adresinden ev adresini bulabilirsin ve modemine baglanabilirsin eger modeme şifre koymadısa modeme girip internet bilgilerini alabilirsin hatta kablosuzsa adamın internet çalabilirsin bunları yapabilirsin sadece + rep bekliyom

baypars

Katılımcı Üye
5 Eyl 2010
485
0
Yalnız ip ile pc ele geçebilir fakat bu seni de beni de aşar .Ama exploitlerle mümküm olur diye tahmin ediyorum.Mutlaka bunu yapan birileri vardır.İp ile modeme girip onu internetini çalışmaz hale getirebilirsin tabi modemden çok iyi anlayan biri değilse.Modemden pc bilgilerini öğrenebilirsin yerel ağ ipsini , kişinin ttnet kullanıcı adını şifresini bunu öğrenince kotalı mı kotasız mı wirelessi varsa şifresini alırsın.Modem kaç saattir açık onu öğrenirsin.Ping atabilirsin.pcden anlamayan biriyse mutlaka fabrika çıkış şifreleri vardır.Tplink'in şifresi admin Airtiesinki boş direk login de girer.Denemek istersen port tarayıcılarla 23.portu tara.Modemlere gir.Sonra paylaşıma açık dosyaları bulabilirsen belki dosyalarına ulaşabilirsin ki kolay kolay da bulamazsın.Hangi şehirde yaşadığını bulabilirsin.Hiç biri mi olmuyor dos atakla ağdan düşürebilirsin.Telnet ile gir belki bir şeyler tutturursun :)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.