Pc ye Virüs girdi Anti Virus Programıda yok !!!

RoyalGuard

Üye
14 Ağu 2012
165
0
Selam Arkadaşlar benim 2 tane pc var biri ablamın biri benim Oyun oynadık 1 gün 2. gün oynarken ablama hata geldi oyun açılmadı Hata:windows visual c++ runtime library
sonra ben baya bi arastırdım hatayı ama bı turlu sorunu cozemedım :RpS_cursing:
o hatadan 1 gün sonra ablam fotoğraf makinesiyle resim çekildi pc sine atiyordu atarken hata
çıktı :RpS_confused: öbürsü gün ablamın pcsi kullanılamaz hale geldi hiç bir şeyi açmadi internete girmedi aygıt yonetıcısı bom bostu sonra guvenlık duvarını açtım internet geldi ve aygıt yonetıcısınde ekran kartları vs gözüktü
bende virus diye dusundum ve ablamın fotoğraf makınesının kartını kendı pc me taktım
Anti vuris hata verdi ve virüsleri sildim ondan sonra ablamın pc ye anti virus yuklerken kendını kapatıodu baya denedım ındırırken kapanıodu flash belleğe kendi bilgisayarımdan virus programı attım ablamın pc ye taktım yuklerken yine kapanıyordu ve baska bı hata verıyordu
hata bu:http://img235.imageshack.us/img235/5749/hata24rh.jpg :RpS_confused::RpS_confused:
onu arastırdım hatayı cozdum sımdı antı virusu kurarken yarıda kapanıo yıne aynıs sekıl yardım
Edin Lütfen !! :RpS_cursing::RpS_cursing::RpS_cursing::RpS_cursing::RpS_cursing::RpS_cursing:

JYNXx

Yeni üye
19 Eki 2012
14
0
Kardeş ComboFix ile Güzelce Bütün Virusleri temizledikten sonra Belirli Ayarlar Yapilması Gerekiyo Sistemde Sandığım kadarıyla Çok Hatalı install ve Uninstall Logları Oluşmuş Cleaner ilede Başlangıc'ta Açılacak Gereksiz Exeleri Silmen Gerekir ve Sisteminin Hatayla Karşılasan bütün Exelerden Arınması Gerekiyo sana tek önerim ilk Başta ComboFix'le Taratıp Sonra Cleaner Programıyla Başlangıc'taki Bütün Exeleri Kaldır Eğer Driver'larında Silindiyse. tek Tek Bulamam Diyorsan DriverPack Dosyaları Var internette Kolay bir Editör Driverlarını Otomatik Kurmaya Yarar. Onlardan 1 tane indirir Sistemini Kurtarırsın. eğer Ben ugrasamam Diyorsan Msn Bırak Teamviewer'dan 2 dakka Bakarım ;)

RoyalGuard

Üye
14 Ağu 2012
165
0
Kardeş ComboFix ile Güzelce Bütün Virusleri temizledikten sonra Belirli Ayarlar Yapilması Gerekiyo Sistemde Sandığım kadarıyla Çok Hatalı install ve Uninstall Logları Oluşmuş Cleaner ilede Başlangıc'ta Açılacak Gereksiz Exeleri Silmen Gerekir ve Sisteminin Hatayla Karşılasan bütün Exelerden Arınması Gerekiyo sana tek önerim ilk Başta ComboFix'le Taratıp Sonra Cleaner Programıyla Başlangıc'taki Bütün Exeleri Kaldır Eğer Driver'larında Silindiyse. tek Tek Bulamam Diyorsan DriverPack Dosyaları Var internette Kolay bir Editör Driverlarını Otomatik Kurmaya Yarar. Onlardan 1 tane indirir Sistemini Kurtarırsın. eğer Ben ugrasamam Diyorsan Msn Bırak Teamviewer'dan 2 dakka Bakarım ;)

kardes antivuris indiremiyorum :S
CCleanerdende bisey yapamiyorum
team vieverede giremiyorum :RpS_cursing: :RpS_cursing: :RpS_cursing: :RpS_cursing:

l3onzaii

Yeni üye
19 Ocak 2012
34
0
Birader şöyle yap sen

1. adım : Combofix indirip kur iyice bir tarat.
2. adım : (Normal modda açmayı dene, açılırsa) Combofix çoğu virusü siliyor 2. adım olarak ccleaner ile sistem dosyalarını onar.
3. adım : Bilgisayarını resetle ve sağlam bir virüs programı indirip (lisanslı) iyice bir tarat hala kasmalar ve log dosyalarında hata görüyorsan formatlaman gerekecek. Her işe format diyen arkadaşlar var onlara kulak asma öncelikle dediklerimi bir uygula yine olmuyor dersen başka birşey buluruz ;)

RoyalGuard

Üye
14 Ağu 2012
165
0
Birader şöyle yap sen

1. adım : Combofix indirip kur iyice bir tarat.
2. adım : (Normal modda açmayı dene, açılırsa) Combofix çoğu virusü siliyor 2. adım olarak ccleaner ile sistem dosyalarını onar.
3. adım : Bilgisayarını resetle ve sağlam bir virüs programı indirip (lisanslı) iyice bir tarat hala kasmalar ve log dosyalarında hata görüyorsan formatlaman gerekecek. Her işe format diyen arkadaşlar var onlara kulak asma öncelikle dediklerimi bir uygula yine olmuyor dersen başka birşey buluruz ;)

kardesim combofix antivürisse inmez anti vuris inmiyer yarıda kapanıyor antı virüsler :RpS_cursing: :RpS_cursing: ama yinee bi deniym

RoyalGuard

Üye
14 Ağu 2012
165
0
http://www.turkhackteam.net/tht-yar...-bulasti-diye-konu-acmadan-once-okuyunuz.html
Güvenli Modda Denerseniz Şuan Çok Yoğunuım Problem Devam Ederse Bildirin İlerleyen Saatlerde Gerekrise Team Dan Yardimci Olayim

kardes combo fixi indirdim cmd açildi biseyler yapti sonra pc yi resetleri sonra cmd açildi finished fln dedi sonra katattım guvenlık duvarını açamıom açamadıgı ıcın internet e giremiyorum aygıt yonetıcısındekı ekran kartı gıvı seylerı gosterıodu bom bos
aynı hata vardı zaten gucenlık duvarını açtım duzeldı bıdaha oldu sımdı ımdı açılmıoda guvenlık duvarı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.