Pc

ByDsky

Üye
24 Eyl 2016
149
0
Konya
İyi akşamlar.Benim ekran kartım Nvıdıa ge force 9600 GT yani dx 10 destekli bir ekran kartı.Crysis 3 için [ame]https://www.youtube.com/watch?v=FCwQ9-ZiOt8[/ame] bu videodakileri yaptım ve oyunu açtım ama oyun açıldıkdan 2 dakika sonra otomatik kapanıyor.Bir çözümü var mı ?

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14
Sayın ByDsky;

sistem özelliklerin bu oyun için yeterli mi? bu videodaki şeyleri denedikten sonra mı sıkıntı çıkmaya başladı yoksa hep mi vardı? biraz daha açıklayıcı olun ki sorunu çözelim..

ByDsky

Üye
24 Eyl 2016
149
0
Konya
Sayın ByDsky;

sistem özelliklerin bu oyun için yeterli mi? bu videodaki şeyleri denedikten sonra mı sıkıntı çıkmaya başladı yoksa hep mi vardı? biraz daha açıklayıcı olun ki sorunu çözelim..

Hocam sistem özelliklerim yeterli fakat ekran kartım dx11 desteklemiyor.(Nvıdıa geforce 9600 GT)Bu yüzden dx10 da açmak için bunu yaptım ve açılıyor fakat oyun değil bilgisayar kökten kapanıyor 2 dakika içerisinde.Öteki oyunlarda da hiç bir sıkıntım yok.GTA V yi 1280 / 1024 0 kasma ile oynuyorum ama bu oyunu oynuyamıyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.