Pcye Virüs Gönderme

CcC0723

Yeni üye
25 Eki 2014
8
0
Arkadaşlar ben bi kişinin bilgisayarına virus gönermek istiyorum link olarak bilgisayarın FORUMDA KÜFÜR YASAK ! / KOMEGA istiyorum lütfen bana yardım edin

Moderatör tarafında düzenlendi:

IslaMan

Üye
24 Eki 2014
138
0
Türkiye
Sistemi çökertme amaçlı veya Sistemi İzleme amaçlı casus yazılım gönderebilirsin.Fakat kişinin dosyayı bilgisayarına indirmesi gerekli, Fakat sadece verdiğin linki açtığında sistemine zararlı yazılım bulaşması pek mümkün değil HTTP buna izin vermez.
Virüs hostinge bulaştığında index.asp ,index.php default.asp gibi ana sayfa düzenine yerleştirdiği kodlar sayesinde siteyi yönlendirebilmektedir.

Ayrıca sistemi takip amaçlı keylogger kullanabilirsin fakat karşı sistemde AntiVirüs yazılımı bulunuyorsa Fudlaman gereklidir.

CcC0723

Yeni üye
25 Eki 2014
8
0
beyler öncelikle teşekkürler bunun bu yolu yokmu çok rahatsız oluyorum devamlı yuksek seste müzik dinliyorlar yardım edin.... bilgisayar çöksün yansın ram cart curt

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.